Quote (zsansaccount @ 23 Sep 2013 13:20)
nem nézem a sorozatot már az 5. vége óta, mert meguntam, de most utánaolvastam, h h zárták le.
kérdés: jól emlékszem harrison az a fia attól a nőtől, akit végül kinyírtak. de annak a nőnek van még két gyereke, azokat mikor írták ki a sorozatból és hogy?
SPOLIER
nagyon tündérmese h boldogan éltek míg meg nem haltak egy félreeső kis kunyhóban (ha jól értettem azt a kevés szöveget amit találtam).
HC SPOILERnem jól értetted, mert debra meghalt, hannah-nak odaadta a gyereket, elküldte őket és elvonult favágónak
ja, az volt a legcukibb csaj akitől a gyereke van, az anno meghalt, a két másik gyerek a nagyszülőknél van, mindenki így akarta, nem volt belőle gond -- néha még visszajöttek 1x 2x
This post was edited by Anarkin on Sep 23 2013 05:31am