d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Sorozatok > Discuss
Prev14054064074084091141Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Sep 23 2013 05:22am
Quote (zsansaccount @ 23 Sep 2013 13:20)
nem nézem a sorozatot már az 5. vége óta, mert meguntam, de most utánaolvastam, h h zárták le.

kérdés: jól emlékszem harrison az a fia attól a nőtől, akit végül kinyírtak. de annak a nőnek van még két gyereke, azokat mikor írták ki a sorozatból és hogy?


SPOLIER

nagyon tündérmese h boldogan éltek míg meg nem haltak egy félreeső kis kunyhóban (ha jól értettem azt a kevés szöveget amit találtam).


HC SPOILER




nem jól értetted, mert debra meghalt, hannah-nak odaadta a gyereket, elküldte őket és elvonult favágónak

ja, az volt a legcukibb csaj akitől a gyereke van, az anno meghalt, a két másik gyerek a nagyszülőknél van, mindenki így akarta, nem volt belőle gond -- néha még visszajöttek 1x 2x


This post was edited by Anarkin on Sep 23 2013 05:31am
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Sep 23 2013 05:27am
tessék isteníteni ezt a topicot

http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=67979279&f=258&o=0


--
btw ez a [right][s] nem rossz megoldás rá, editeltem a postot efölött

This post was edited by Anarkin on Sep 23 2013 05:31am
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
Sep 23 2013 05:37am
breaking bad viszont most egész jól halad
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Sep 23 2013 06:22am
Quote (Anarkin @ 23 Sep 2013 13:22)
HC SPOILER




nem jól értetted, mert debra meghalt, hannah-nak odaadta a gyereket, elküldte őket és elvonult favágónak

ja, az volt a legcukibb csaj akitől a gyereke van, az anno meghalt, a két másik gyerek a nagyszülőknél van, mindenki így akarta, nem volt belőle gond -- néha még visszajöttek 1x 2x



Hannah is then seen receiving news of Dexter's while she and Harrison are in Argentina. Following this we see a bearded log truck driver going into his house, and it is revealed to be Dexter. As he takes a last look into the camera, the screen cuts to black.
Ezt értettem félre. Azt nem, h debra meghalt, de arra gondoltam, h dexter meg ez a csaj közösen nevelik a gyereket isntehátamögött.


Valóban teljesen hülyén sikerült összehozni a végét. Mmint semmi értelme.
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
Sep 23 2013 06:34am
Quote (zsansaccount @ Sep 23 2013 02:22pm)
Hannah is then seen receiving news of Dexter's while she and Harrison are in Argentina. Following this we see a bearded log truck driver going into his house, and it is revealed to be Dexter. As he takes a last look into the camera, the screen cuts to black.
Ezt értettem félre. Azt nem, h debra meghalt, de arra gondoltam, h dexter meg ez a csaj közösen nevelik a gyereket isntehátamögött.


Valóban teljesen hülyén sikerült összehozni a végét. Mmint semmi értelme.


gondolom nem zárták le teljesen, hogy egy moviet lehessen csinálni x idő múlva a nagy összeborulásról
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Sep 23 2013 06:51am
Quote (Jancsipapa @ 23 Sep 2013 14:34)
gondolom nem zárták le teljesen, hogy egy moviet lehessen csinálni x idő múlva a nagy összeborulásról


spoiler dexter

azért az a hajós jelenet nagyon ütött, azóta se tudtam feldolgozni :wacko:




spoiler breaking bad

itt is wtf h lelőtték a csajt :wacko:

Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Sep 23 2013 08:55am
Quote (Jancsipapa @ 23 Sep 2013 14:34)
gondolom nem zárták le teljesen, hogy egy moviet lehessen csinálni x idő múlva a nagy összeborulásról


az igen szomorú volna :D
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
Sep 23 2013 09:37am
Member
Posts: 952
Joined: Feb 1 2012
Gold: 0.00
Sep 23 2013 09:44am
gondolkodom a Bura alatt (Under the dome) c. sorozaton, valaki látta/nézi?
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold: 0.71
Sep 23 2013 10:25am
Quote (Anarkin @ 23 Sep 2013 12:23)
ÉDES ISTENEM HÁT HOGY FEJEZHETTÉK ÍGY BE

http://4.ii.gl/intn40.png


hasonló képpen értékeltem én is,ennél még a Chuck endingje is jobb volt,pedig ott is borogattam volna valamit.
Go Back To Magyar Topic List
Prev14054064074084091141Next
Add Reply New Topic New Poll