d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > General That Feel When Topic > Mutasd Ki érzéseid
Prev14044054064074085001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
May 14 2012 10:32am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 14 May 2012 17:27)
mikor lett masterrace topic a tfw topicból?


a vizsgára tanulás is egy feel, csak a szarabbak közül
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
May 14 2012 10:38am
Quote (bbaallaaggee @ 14 May 2012 17:14)


valaki rendezze ezt nekem y-ra plox. képtelen vagyok értelmesen kiintegrálni az 1/sinx-et


még mindig várom ám az értelmes levezetéseket :D
Member
Posts: 6,109
Joined: Jul 25 2011
Gold: 0.00
May 14 2012 10:43am
Quote (bbaallaaggee @ May 14 2012 05:38pm)
még mindig várom ám az értelmes levezetéseket :D


egyszerüsítesz az integrál jellel aztán reciproka mindkét oldalnak
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
May 14 2012 10:48am
Quote (bbaallaaggee @ 14 May 2012 18:32)
a vizsgára tanulás is egy feel, csak a szarabbak közül


kicsit el van nyújtva ez a feel

Quote (szabika @ 14 May 2012 18:28)
megint matekingolok :(((


hogyhogy?
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
May 14 2012 10:51am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ May 14 2012 05:48pm)
kicsit el van nyújtva ez a feel



hogyhogy?


1. javító zh
hipotézis n shiz
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
May 14 2012 10:59am
Quote (szabika @ 14 May 2012 18:51)
1. javító zh
hipotézis n shiz


hajrá

csoporttársam is most ment volna másodszor (bár ő csak stat1-ből), eddig mindig este voltak pótzhk, nagy nyugodtan reggel 11kor gondolta megnézi, este hányra is kell bemennie, erre fél11kor volt a zh :thumbsup:

This post was edited by My_Acc_Is_Bazur on May 14 2012 10:59am
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
May 14 2012 01:30pm
Quote (bbaallaaggee @ 14 May 2012 17:14)


valaki rendezze ezt nekem y-ra plox. képtelen vagyok értelmesen kiintegrálni az 1/sinx-et


bump basszameg, valami BMEs szakértse meg
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
May 14 2012 01:31pm
most altatta el az allatorvos a kutyamat.
holnap asom meg Kleonak a sirhelyet.
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
May 14 2012 01:33pm
Quote (ecneB @ 14 May 2012 21:31)
most altatta el az allatorvos a kutyamat.
holnap asom meg Kleonak a sirhelyet.


teged elegge basz az elet mostanaban
oszinten sajnalom en is kiastam az enyemnek a sirt
fvck.
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
May 14 2012 01:33pm
Quote (ecneB @ May 14 2012 09:31pm)
most altatta el az allatorvos a kutyamat.
holnap asom meg Kleonak a sirhelyet.


ez nem a te időszakod, bro :/
Go Back To Magyar Topic List
Prev14044054064074085001Next
Closed New Topic New Poll