Quote (szabika @ 14 May 2012 18:51)
1. javító zh
hipotézis n shiz
hajrá
csoporttársam is most ment volna másodszor (bár ő csak stat1-ből), eddig mindig este voltak pótzhk, nagy nyugodtan reggel 11kor gondolta megnézi, este hányra is kell bemennie, erre fél11kor volt a zh
This post was edited by My_Acc_Is_Bazur on May 14 2012 10:59am