d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Sorozatok > Discuss
Prev14044054064074081141Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Sep 21 2013 07:22am
Quote (Flutter @ 21 Sep 2013 11:37)
tenyleg fasza ez a 30 rock
bar az elso par resz kicsit fos, de utana gecijo


7. évad fos lesz, de egészen addig mindegyik kurvajó.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Sep 22 2013 11:28am
breaking bad utolsó előtti + boardwalk empire rész incoming =)))))))))))))))9
jaj de jó

még ha lenne még több breaking bad és elinditanák a game of thronest is tök jó lenne
igy széjel osztva a hétn h hétfö breaking bad szerda boardwalk péntek got

meg tudjátok mi lenne máég jó ha a wow loret megfilmesitenék és az meg menne szombat-vasárnap
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Sep 22 2013 11:28am
Quote (Senee @ 22 Sep 2013 19:28)
breaking bad utolsó előtti + boardwalk empire rész incoming =)))))))))))))))9
jaj de jó

még ha lenne még több breaking bad és elinditanák a game of thronest is tök jó lenne
igy széjel osztva a hétn h hétfö breaking bad szerda boardwalk péntek got

meg tudjátok mi lenne máég jó ha a wow loret megfilmesitenék és az meg menne szombat-vasárnap


bweről el is feledkeztem, top kek

good guy széna
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Sep 22 2013 11:30am
Quote (Senee @ Sep 22 2013 05:28pm)
breaking bad utolsó előtti + boardwalk empire rész incoming =)))))))))))))))9
jaj de jó

még ha lenne még több breaking bad és elinditanák a game of thronest is tök jó lenne
igy széjel osztva a hétn h hétfö breaking bad szerda boardwalk péntek got

meg tudjátok mi lenne máég jó ha a wow loret megfilmesitenék és az meg menne szombat-vasárnap


breaking bad kezd laposodni, nagyjából az utolsó 6 részből csak a 14-ben történik valami érdekes
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold: 0.71
Sep 22 2013 10:01pm
Dexter.S08E12.HDTV.x264-EVOLVE

wtb felirat,még angolt se találtam :(
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Sep 23 2013 02:47am
Quote (H4xooR @ 23 Sep 2013 06:01)
Dexter.S08E12.HDTV.x264-EVOLVE

wtb felirat,még angolt se találtam :(


feliratok.info

holy sht ma van dexter very uccsó része
#endofanera #sadface

This post was edited by Anarkin on Sep 23 2013 02:48am
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
Sep 23 2013 04:22am
Quote (Anarkin @ Sep 23 2013 10:47am)
feliratok.info

holy sht ma van dexter very uccsó része
#endofanera #sadface


gyönyörűen elbaszták imo
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Sep 23 2013 04:23am
Quote (Anarkin @ 23 Sep 2013 10:47)
feliratok.info

holy sht ma van dexter very uccsó része
#endofanera #sadface


ÉDES ISTENEM HÁT HOGY FEJEZHETTÉK ÍGY BE



This post was edited by Anarkin on Sep 23 2013 04:35am
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Sep 23 2013 04:47am
Quote (Jancsipapa @ Sep 23 2013 11:22am)
gyönyörűen elbaszták imo


++++
egyaltalan nem dexteres volt ez az ending
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Sep 23 2013 05:20am
Quote (Anarkin @ 23 Sep 2013 12:23)
ÉDES ISTENEM HÁT HOGY FEJEZHETTÉK ÍGY BE

http://4.ii.gl/intn40.png


nem nézem a sorozatot már az 5. vége óta, mert meguntam, de most utánaolvastam, h h zárták le.

kérdés: jól emlékszem harrison az a fia attól a nőtől, akit végül kinyírtak. de annak a nőnek van még két gyereke, azokat mikor írták ki a sorozatból és hogy?


SPOLIER

nagyon tündérmese h boldogan éltek míg meg nem haltak egy félreeső kis kunyhóban (ha jól értettem azt a kevés szöveget amit találtam).
Go Back To Magyar Topic List
Prev14044054064074081141Next
Add Reply New Topic New Poll