Quote (Anarkin @ 23 Sep 2013 12:23)
ÉDES ISTENEM HÁT HOGY FEJEZHETTÉK ÍGY BE
http://4.ii.gl/intn40.png
nem nézem a sorozatot már az 5. vége óta, mert meguntam, de most utánaolvastam, h h zárták le.
kérdés: jól emlékszem harrison az a fia attól a nőtől, akit végül kinyírtak. de annak a nőnek van még két gyereke, azokat mikor írták ki a sorozatból és hogy?
SPOLIER
nagyon tündérmese h boldogan éltek míg meg nem haltak egy félreeső kis kunyhóban (ha jól értettem azt a kevés szöveget amit találtam).