Quote (SnoopDogg @ Sep 19 2013 10:08am)
nem hittem volna, de az első 2 rész után egész jónak tűnik ez a breaking bad
az a fajta sorozat ami egyre fosabb lesz minden évad után ?
Quote (sylke @ Sep 19 2013 11:05am)
megnéztem vagy 6 részt, de azt is csak azér mer mondták hogy milyen kurvajo
szerintem vmi kibaszott igénytelen fos az egész
szerintem meg zseniális sorozat a breaking bad, ilyen szintű jellemfejlődéseket nem láttam még sorozatban