d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Sorozatok > Discuss
Prev14034044054064071141Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Sep 19 2013 03:16am
nekem eleje tetszett, de aztan annyira lecsokkent a szinvonal hogy kaszaltam
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Sep 19 2013 04:08am
hogy mekkora egy kamu fos ez a Homeland amúgy

lehetséges spoiler alert
> wireless kikapcsolják az alelnök pacemakerét , és nem kellett más hozzá, minthogy megszerezzék a 12 karakterből alló kódot, amit amúgy nem 10 perc lenne feltörni

This post was edited by Ghostmasterq on Sep 19 2013 04:10am
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Sep 19 2013 06:42am
Quote (SnoopDogg @ Sep 19 2013 10:16am)
de én drogos gyerek vagyok így a témája megfogott

ezen vagy azon a Wire vagy min gondolkoztam


Wire >>>>>>>>>>>

szigoruan eredeti nyelven

This post was edited by Fej on Sep 19 2013 06:42am
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Sep 19 2013 08:09am
Quote (SnoopDogg @ Sep 19 2013 10:08am)
nem hittem volna, de az első 2 rész után egész jónak tűnik ez a breaking bad
az a fajta sorozat ami egyre fosabb lesz minden évad után ?


Quote (sylke @ Sep 19 2013 11:05am)
megnéztem vagy 6 részt, de azt is csak azér mer mondták hogy milyen kurvajo
szerintem vmi kibaszott igénytelen fos az egész


szerintem meg zseniális sorozat a breaking bad, ilyen szintű jellemfejlődéseket nem láttam még sorozatban
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Sep 19 2013 08:18am
Quote (SnoopDogg @ Sep 19 2013 09:16am)
de én drogos gyerek vagyok így a témája megfogott

ezen vagy azon a Wire vagy min gondolkoztam


szerintem nézd tovább a breaking badet
nálam a no1.

persze a wire is tetszett, de ha választani kell akkor breaking bad




meg ha még nem láttad akkor ezt a börtönsorozatot nézd meg, ez is epick
http://www.imdb.com/title/tt0118421/

This post was edited by Senee on Sep 19 2013 08:20am
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Sep 20 2013 10:23am
a breaking badnek a 14. volt az évadzáró rész?
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Sep 20 2013 10:25am
Quote (MarcusD @ 20 Sep 2013 18:23)
a breaking badnek a 14. volt az évadzáró rész?


még lesz kettő
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Sep 20 2013 12:45pm
http://hungarian.imdb.com/title/tt2306299/

valaki ezt nézte/nézi? érdekelne, h érdemes-e nézni
Member
Posts: 8,016
Joined: Apr 3 2011
Gold: Locked
Trader: Scammer
Sep 21 2013 02:31am
Quote (zsansaccount @ Sep 20 2013 08:45pm)
http://hungarian.imdb.com/title/tt2306299/

valaki ezt nézte/nézi? érdekelne, h érdemes-e nézni


1 részt láttam és annyi úgy elég is volt a Vikingekből erre az évre
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Sep 21 2013 04:37am
tenyleg fasza ez a 30 rock
bar az elso par resz kicsit fos, de utana gecijo
Go Back To Magyar Topic List
Prev14034044054064071141Next
Add Reply New Topic New Poll