d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1403340344035403640375001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 3,958
Joined: Apr 8 2006
Gold: 6,075.00
Nov 7 2014 08:10am
Quote (Fej @ 7 Nov 2014 15:01)
mikor hajnali 1-2 korul beall az agyhalal, akkor jonnek csak az igazan erdekes buildek


9pool into 2base Muta!
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Nov 7 2014 08:11am
Quote (Edem @ 7 Nov 2014 15:10)
9pool into 2base Muta!


tul standard

Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Nov 7 2014 08:31am
Nezem a magyar forbes cimlapjat: itthoni 33 leggazdagabb magyar, elso Gattyan Gyorgy.. Hat igen a pinabol meg lehet elni.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Nov 7 2014 08:37am
Quote (Baleee @ Nov 7 2014 02:31pm)
Nezem a magyar forbes cimlapjat: itthoni 33 leggazdagabb magyar, elso Gattyan Gyorgy.. Hat igen a pinabol meg lehet elni.


a pina hatalom

btw már nem itthoni magyar nem, elment innen a faszba luxemburgba
vagy legalábbis a cégét kivitte

nincsenek (elméletileg) haverjai a maffiában (kormány) ugyhogy felesleges lenne itt maradnia
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Nov 7 2014 08:39am
Quote (Baleee @ 7 Nov 2014 16:31)
Nezem a magyar forbes cimlapjat: itthoni 33 leggazdagabb magyar, elso Gattyan Gyorgy.. Hat igen a pinabol meg lehet elni.


valamelyik leggazdagabb tuti fideszes, csak összelopott, svájci bankszámlán lévő támogatásokkal
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Nov 7 2014 08:45am
hja

gattyán volt olyan hülye, hogy itthon maradt, bevallott mindent és adózott mint az állat ennek a csicska kormánynak
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Nov 7 2014 08:47am
Azt meg jol ra is szallt a nav.
Member
Posts: 30,226
Joined: Jun 9 2008
Gold: 10.00
Nov 7 2014 08:49am
Quote (Baleee @ Nov 7 2014 04:47pm)
Azt meg jol ra is szallt a nav.


ezert kell amerikaba menni :D
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Nov 7 2014 08:49am
Quote (Coolface @ 7 Nov 2014 16:49)
ezert kell amerikaba menni :D


ja, várj, onnan kitiltottak
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Nov 7 2014 08:51am
Mondjuk a Bige Laszlo inteejubanvis volt egyverdekes resz. Amikor romaniabol eljott ott is megelte, hogy a szakemberek kivandoroltak. Itthon is keves a jo szakmunkas mert lelep, de azt mondja, hogy kellenek es egyetert a kormanynak vegul is ezzel a programjaval, csak a munkahelyet meg kellene moge teremteni meg a fizetest egy hosszu tavu folyamatkent.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1403340344035403640375001Next
Closed New Topic New Poll