Quote (Baleee @ Nov 7 2014 02:31pm)
Nezem a magyar forbes cimlapjat: itthoni 33 leggazdagabb magyar, elso Gattyan Gyorgy.. Hat igen a pinabol meg lehet elni.
a pina hatalom
btw már nem itthoni magyar nem, elment innen a faszba luxemburgba
vagy legalábbis a cégét kivitte
nincsenek (elméletileg) haverjai a maffiában (kormány) ugyhogy felesleges lenne itt maradnia