☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Official /care Topic
Prev
1
4032
4033
4034
4035
4036
5001
Next
Closed
New Topic
New Poll
Views: 665797
Replies: 50000
Track Topic
Smat
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold
:
1,593.00
#40331
Nov 7 2014 07:46am
Quote (TrollBoss @ 7 Nov 2014 13:46)
kiló/10
focista/10
Már megint nem kaptál reggelit öreg?
TrollBoss
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold
:
0.00
#40332
Nov 7 2014 07:47am
Quote (Smat @ Nov 7 2014 02:46pm)
Már megint nem kaptál reggelit öreg?
luftot rúgtál ronaldo
Fej
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold
:
0.00
#40333
Nov 7 2014 07:50am
hova tunt szencsaj meg nerc8, es hova tunt damon hill¿!
TuskesVanek
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold
:
0.05
#40334
Nov 7 2014 07:55am
Quote (TrollBoss @ Nov 7 2014 02:47pm)
luftot rúgtál ronaldo
xD
Edem
Member
Posts: 3,958
Joined: Apr 8 2006
Gold
:
6,075.00
#40335
Nov 7 2014 07:56am
Quote (Fej @ 7 Nov 2014 14:12)
ma már fél 3-kor végzek, hell yea
ez most kockulos péntek lesz, vettem is két marihónalját, megyek haza és sc agyhalálig
Fixed
josheide
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold
:
33,265.80
#40336
Nov 7 2014 07:59am
ma este 6kor kapjuk meg a take home examunk amit ohlnap du. 2-ig kell beadni
Ennyit az egesz hetveges alvas / lol komborol :c
Fej
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold
:
0.00
#40337
Nov 7 2014 08:01am
Quote (Edem @ 7 Nov 2014 14:56)
Fixed
mikor hajnali 1-2 korul beall az agyhalal, akkor jonnek csak az igazan erdekes buildek
sylke
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold
:
710.00
#40338
Nov 7 2014 08:03am
Quote (TrollBoss @ 7 Nov 2014 15:37)
imádom baszdmeg, elmegy a netem
"megoldás keresése az interneten"
digi nem szokott elmenni
Senee
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold
:
343.00
#40339
Nov 7 2014 08:06am
Quote (sylke @ Nov 7 2014 02:03pm)
digi nem szokott elmenni
dat
amiota itt vagyok fehérváron és digim van még egyszer nem ment el a net má 3-4 éve
TrollBoss
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold
:
0.00
#40340
Nov 7 2014 08:08am
Quote (sylke @ Nov 7 2014 03:03pm)
digi nem szokott elmenni
routerem szar, nem maga a net
:):):):) :):: ):: )::) :): :):: ):):
:): ):
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
4032
4033
4034
4035
4036
5001
Next
Closed
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact