Quote (CyberPunk666 @ 25 May 2018 15:37)
hagyjad, tényleg én vagyok a hülye, elfelejtettem, hogy itt a subon mindenki érzelemmentes alfa, aki annyira mindenki felett van, hogy mindenki őket akarja, ők meg kiválasztják ki kell nekik... éppen... aznap...
se szerelem, se problémák, se érzelmek. Nem szomorkodnak nő miatt...
Én sajnos csak egy ilyen ember vagyok, átlagos problémákkal. Nézzétek el nekem.
nem nezem el, leszarom. ha uzemanyagot kell valasztani az ionhajtomuvedbe, egy orszag gazdasagpolitikajan javitani vagy POEban kene tobb tooltip DPS tudunk segiteni de nn pleb problemak