Quote (championmath @ 15 Dec 2012 11:00)
Nincs véletlen magadról kép? Egy mielőtt elkezdtél edzeni, és egy mostani, hogy látni lehessen mit ért az 5 év edzés?
ha azt bepostolnam valoszinuleg itt mindenki sirva rohogne, illetve meg sokaig latnam viszont szal nem

9-10be tipikus kocka voltam beesett vallakkal minden izom nelkul nagy pocakkal meg soksok zsirral
Quote (RRC @ 15 Dec 2012 10:46)
5 ev alatt keptelen voltal leedzeni azt a hajmennyiseget ami miatt folyton sirsz, de biztos
a postod tobbi resze annyira facepalm, h nem is reagalok inkabb

mi a faszomrol beszelsz, ahogy elkezdtem edzeni 93 kilorol lementem 79re, 3 eve meg kockas hassal rohangaltam
egyszeruen miota megvan az asszony azt minden szart osszeeszem van rajtam sok felesleg, 3-4 hete dietazok kiszamolt etrenddel, mar 3 kg lement
Egyebkent meg itt facepalmazol ahelyett hogy kicsit utananeznel a dolgoknak, kurvara felbaszod az agyam.