d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Gyúrós Topik > Minden Ami Testedzéshez Kapcsolódik
Prev14024034044054061257Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Dec 15 2012 04:20am
Quote (championmath @ 15 Dec 2012 11:00)
Nincs véletlen magadról kép? Egy mielőtt elkezdtél edzeni, és egy mostani, hogy látni lehessen mit ért az 5 év edzés?


ha azt bepostolnam valoszinuleg itt mindenki sirva rohogne, illetve meg sokaig latnam viszont szal nem :D
9-10be tipikus kocka voltam beesett vallakkal minden izom nelkul nagy pocakkal meg soksok zsirral

Quote (RRC @ 15 Dec 2012 10:46)
5 ev alatt keptelen voltal leedzeni azt a hajmennyiseget ami miatt folyton sirsz, de biztos

a postod tobbi resze annyira facepalm, h nem is reagalok inkabb :D


mi a faszomrol beszelsz, ahogy elkezdtem edzeni 93 kilorol lementem 79re, 3 eve meg kockas hassal rohangaltam
egyszeruen miota megvan az asszony azt minden szart osszeeszem van rajtam sok felesleg, 3-4 hete dietazok kiszamolt etrenddel, mar 3 kg lement

Egyebkent meg itt facepalmazol ahelyett hogy kicsit utananeznel a dolgoknak, kurvara felbaszod az agyam.
Member
Posts: 15,772
Joined: Apr 13 2009
Gold: Locked
Dec 15 2012 04:30am
Quote (fahrii @ Dec 15 2012 12:20pm)
ha azt bepostolnam valoszinuleg itt mindenki sirva rohogne, illetve meg sokaig latnam viszont szal nem :D
9-10be tipikus kocka voltam beesett vallakkal minden izom nelkul nagy pocakkal meg soksok zsirral


Szerintem mindenki elég szarról kezdte, de így ez, hogy 5 éve edzel önmagában nem sokat jelent, a 45-ös kar tényleg elég jó,
viszont elég zsíros vagy, kérdés mennyi maradna meg belőle ha sikerül leszálkásítanod, képeken jól lehetne látni a fejlődést.
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Dec 15 2012 04:31am
Quote (ecneB @ 14 Dec 2012 22:27)
http://s9.postimage.org/3oqh9v0mn/output_zt_LJy0.gif

nincs normalis gif makerem, manualisan kellett megoldanom


jo szalkas vagy, de itt azert a cigi is kozrejatszik
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Dec 15 2012 04:32am
Quote (championmath @ 15 Dec 2012 11:30)
Szerintem mindenki elég szarról kezdte, de így ez, hogy 5 éve edzel önmagában nem sokat jelent, a 45-ös kar tényleg elég jó,
viszont elég zsíros vagy, kérdés mennyi maradna meg belőle ha sikerül leszálkásítanod, képeken jól lehetne látni a fejlődést.


apumnal vagyok utananezek hatha van valami kep rolam azokbol az idokbol
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Dec 15 2012 04:55am
Quote (fahrii @ 15 Dec 2012 11:31)
jo szalkas vagy, de itt azert a cigi is kozrejatszik


fehérjeporos cigit szív?
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Dec 15 2012 04:59am
Quote (ace07 @ 15 Dec 2012 11:55)
fehérjeporos cigit szív?


befolyásolja az anyagcserét, így sokkal kevésbé fog hízni
Member
Posts: 34,867
Joined: Sep 21 2006
Gold: 2,650.01
Dec 15 2012 05:03am
Quote (RRC @ 14 Dec 2012 22:15)
ugy nezem a kovetkezo gold adag danabolra fog elmenni


minek venne szemetet
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Dec 15 2012 05:06am
Quote (Akizk @ 15 Dec 2012 12:03)
minek venne szemetet


én sem értem, danabol a legócskább szar ami létezik
ha én valaha ilyenekhez nyúlnék akkor szuri/10
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Dec 15 2012 07:49am
Quote (fahrii @ 15 Dec 2012 12:59)
befolyásolja az anyagcserét, így sokkal kevésbé fog hízni


:d veletlenul sem a heti kurva sok ora mozgas, ofc a cigi
Member
Posts: 3,749
Joined: Sep 9 2009
Gold: Locked
Dec 15 2012 07:49am
The next zyzz

Go Back To Magyar Topic List
Prev14024034044054061257Next
Add Reply New Topic New Poll