d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Sorozatok > Discuss
Prev14024034044054061141Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Sep 17 2013 04:44pm
elég klassz volt a newsroom 2. évada
Member
Posts: 30,302
Joined: May 24 2008
Gold: 39,210.00
Sep 18 2013 01:17am
Quote (Anarkin @ 17 Sep 2013 23:44)
elég klassz volt a newsroom 2. évada


this, en nagyon élveztem végig. azt az 50 percet kb annyira koncentrálva figyeltem, hogy rendesen elfáradok utána :D
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Sep 18 2013 07:37pm
grr suits csak hónapok múlva lesz újra

dúúrva az utolsó fél perc, és az előzetes : o
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Sep 18 2013 11:21pm
Quote (Anarkin @ Sep 19 2013 02:37am)
grr suits csak hónapok múlva lesz újra

dúúrva az utolsó fél perc, és az előzetes : o


en a sheila's ass szoviccen rohogtem
Member
Posts: 30,302
Joined: May 24 2008
Gold: 39,210.00
Sep 19 2013 12:18am
Quote (Anarkin @ 19 Sep 2013 02:37)
grr suits csak hónapok múlva lesz újra

dúúrva az utolsó fél perc, és az előzetes : o


de legalabb alig kell várni arra hogy menjen tovább ^^
Member
Posts: 8,016
Joined: Apr 3 2011
Gold: Locked
Trader: Scammer
Sep 19 2013 02:08am
nem hittem volna, de az első 2 rész után egész jónak tűnik ez a breaking bad
az a fajta sorozat ami egyre fosabb lesz minden évad után ?

This post was edited by SnoopDogg on Sep 19 2013 02:09am
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Sep 19 2013 02:12am
Quote (SnoopDogg @ 19 Sep 2013 10:08)
nem hittem volna, de az első 2 rész után egész jónak tűnik ez a breaking bad
az a fajta sorozat ami egyre fosabb lesz minden évad után ?


szeirntem kb olyan mint a lost, full on plebshit
en ket es felet neztem meg szerintem, nem volt rosszabb a vegen mint az elejen imo

This post was edited by SummertimeClothes on Sep 19 2013 02:12am
Member
Posts: 8,016
Joined: Apr 3 2011
Gold: Locked
Trader: Scammer
Sep 19 2013 02:50am
Quote (SummertimeClothes @ Sep 19 2013 10:12am)
szeirntem kb olyan mint a lost, full on plebshit
en ket es felet neztem meg szerintem, nem volt rosszabb a vegen mint az elejen imo


lost utolsó évadoknál nagyon elszálltak maguktól szerintem :D
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Sep 19 2013 03:05am
Quote (SnoopDogg @ 19 Sep 2013 10:08)
nem hittem volna, de az első 2 rész után egész jónak tűnik ez a breaking bad
az a fajta sorozat ami egyre fosabb lesz minden évad után ?


megnéztem vagy 6 részt, de azt is csak azér mer mondták hogy milyen kurvajo
szerintem vmi kibaszott igénytelen fos az egész
Member
Posts: 8,016
Joined: Apr 3 2011
Gold: Locked
Trader: Scammer
Sep 19 2013 03:16am
Quote (sylke @ Sep 19 2013 11:05am)
megnéztem vagy 6 részt, de azt is csak azér mer mondták hogy milyen kurvajo
szerintem vmi kibaszott igénytelen fos az egész


de én drogos gyerek vagyok így a témája megfogott

ezen vagy azon a Wire vagy min gondolkoztam

This post was edited by SnoopDogg on Sep 19 2013 03:16am
Go Back To Magyar Topic List
Prev14024034044054061141Next
Add Reply New Topic New Poll