Quote (SnoopDogg @ 19 Sep 2013 10:08)
nem hittem volna, de az első 2 rész után egész jónak tűnik ez a breaking bad
az a fajta sorozat ami egyre fosabb lesz minden évad után ?
szeirntem kb olyan mint a lost, full on plebshit
en ket es felet neztem meg szerintem, nem volt rosszabb a vegen mint az elejen imo
This post was edited by SummertimeClothes on Sep 19 2013 02:12am