d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1402840294030403140325001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 445
Joined: Oct 14 2014
Gold: 0.00
Nov 6 2014 05:11am
Quote (fahrii @ Nov 6 2014 11:02am)
Vitára megkaptam ingyen a Binding Isaac Rebirth-t, ennek a játéknak mi a lényege/célja? Miért játszák ezt annyian? Nem értem.


mert nincs eletuk, mint lackettonek lool
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Nov 6 2014 06:14am
melyik bankot valasszam ha csak arra kell a bankkartya h neten keresztul vasaroljak neha ezt azt
?_?
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Nov 6 2014 06:16am
Quote (GoreKnight9 @ Nov 6 2014 01:14pm)
melyik bankot valasszam ha csak arra kell a bankkartya h neten keresztul vasaroljak neha ezt azt
?_?


volksbank
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Nov 6 2014 06:18am
Quote (TrollBoss @ 6 Nov 2014 13:16)
volksbank


most igy hirtelen ezt neztem
vagy ez szar?
https://www.mkb.hu/uzleti/vallalatoknak/bankkartyak/internet_kartya/reszletek.html
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Nov 6 2014 06:26am
Quote (GoreKnight9 @ 6 Nov 2014 14:18)


Otp-t!
Szebb jovot, testverem!
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Nov 6 2014 06:27am
Quote (GoreKnight9 @ Nov 6 2014 01:18pm)


nem az mkbt vasarlta fel ugy az allam, hogy fizettek nekik meg 20 milliardot erte? :DD


amugy nezz szet, nyilvan olyat keress, ahol draga a kp felvetel viszont alacsonyak a szamlavezetesi dijak

This post was edited by jarabekg on Nov 6 2014 06:28am
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Nov 6 2014 06:37am
Quote (Baleee @ 6 Nov 2014 14:26)
Otp-t!
Szebb jovot, testverem!


én otp-s vagyok, mert a fideszt szeretném támogatni
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Nov 6 2014 06:38am
Quote (RRC @ Nov 6 2014 12:37pm)
én otp-s vagyok, mert a fideszt szeretném támogatni


ezt már szeretem
egy igazi magyar férfi
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Nov 6 2014 06:39am
Quote (RRC @ Nov 6 2014 01:37pm)
én otp-s vagyok, mert a fideszt szeretném támogatni


otphez szerintem csak akkor erdemes menni, ha fontos a keszpenzfelvetel, mivel 100X tobb autmata van mint az osszes tobbinek osszesen a varosban
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Nov 6 2014 08:00am
Quote (jarabekg @ Nov 6 2014 01:39pm)
otphez szerintem csak akkor erdemes menni, ha fontos a keszpenzfelvetel, mivel 100X tobb autmata van mint az osszes tobbinek osszesen a varosban


otphez max akkor mennek ha robbantani akarnek
Go Back To Magyar Topic List
Prev1402840294030403140325001Next
Closed New Topic New Poll