Quote (kusziyoker @ 6 Nov 2014 09:58)
de ezzel is az a baj hogy fehér háttere lesz, nem pedig maga az alak. valaki megmutathatná teamvieweren vagy valahogy hogy hogy gondolja
megvan. jpg-ben megmarad a áttér, png-ben vagy gif-ben kell elmenteni.
Quote (fahrii @ 6 Nov 2014 10:02)
Vitára megkaptam ingyen a Binding Isaac Rebirth-t, ennek a játéknak mi a lényege/célja? Miért játszák ezt annyian? Nem értem.
mert undorító, kicsit nehéz, és jó a zenéje, meg a "története".