d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1402740284029403040315001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 7,430
Joined: Sep 29 2009
Gold: 794.44
Nov 6 2014 02:33am
Quote (josheide @ 6 Nov 2014 09:23)
Nyiss uj dokumentumot, ott allitsd be a hatteret transparentnek es masold be oda az alakod.


vagy mégese, fehér hátteret adott neki, még próbálkozok...

This post was edited by kusziyoker on Nov 6 2014 02:35am
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Nov 6 2014 02:38am
Quote (kusziyoker @ 6 Nov 2014 09:33)
vagy mégese, fehér hátteret adott neki, még próbálkozok...


kijelölve az alak
invert selection
delete
még ez lenne logikus (mûködik imo), nem tudom h pont így kell-e, 3 kül appot szoktam használni és mindegyik picit más
Member
Posts: 7,430
Joined: Sep 29 2009
Gold: 794.44
Nov 6 2014 02:58am
Quote (Anarkin @ 6 Nov 2014 09:38)
kijelölve az alak
invert selection
delete
még ez lenne logikus (mûködik imo), nem tudom h pont így kell-e, 3 kül appot szoktam használni és mindegyik picit más


de ezzel is az a baj hogy fehér háttere lesz, nem pedig maga az alak. valaki megmutathatná teamvieweren vagy valahogy hogy hogy gondolja
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Nov 6 2014 03:02am
Vitára megkaptam ingyen a Binding Isaac Rebirth-t, ennek a játéknak mi a lényege/célja? Miért játszák ezt annyian? Nem értem.
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Nov 6 2014 03:07am
Quote (fahrii @ Nov 6 2014 10:02am)
Vitára megkaptam ingyen a Binding Isaac Rebirth-t, ennek a játéknak mi a lényege/célja? Miért játszák ezt annyian? Nem értem.


úgy működik a játék hogy minél többet játszol vele annál több content elérhető, eljutsz 4-5 szintig, meghalsz aztán kezded előlről és mindig egyre feljebb jutsz, több itemet unlockolsz, aztán amikor végigjátszod és látszólag vége a játéknak akkor a következő végigjátszásra megnyílik további 2-3 szint
a régi isaac gémet valami 13-14szer kellett végigjátszani hogy minden endinget láss, nálam kb a 9-10.nél pattantak el az idegeim, ott már kurva nehéz volt és nagyon sok múlott azon hogy milyen itemeket mákoltál a végigjátszás alatt.
Member
Posts: 7,430
Joined: Sep 29 2009
Gold: 794.44
Nov 6 2014 03:08am
Quote (kusziyoker @ 6 Nov 2014 09:58)
de ezzel is az a baj hogy fehér háttere lesz, nem pedig maga az alak. valaki megmutathatná teamvieweren vagy valahogy hogy hogy gondolja


megvan. jpg-ben megmarad a áttér, png-ben vagy gif-ben kell elmenteni.

Quote (fahrii @ 6 Nov 2014 10:02)
Vitára megkaptam ingyen a Binding Isaac Rebirth-t, ennek a játéknak mi a lényege/célja? Miért játszák ezt annyian? Nem értem.


mert undorító, kicsit nehéz, és jó a zenéje, meg a "története".
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Nov 6 2014 03:32am
Quote (kusziyoker @ 6 Nov 2014 10:08)
megvan. jpg-ben megmarad a áttér, png-ben vagy gif-ben kell elmenteni.



mert undorító, kicsit nehéz, és jó a zenéje, meg a "története".


ja, oh.. azt hittem te kocka vagy, de lehet keverlek valakivel :$ ezért nem írtam ezt
.png a yosh
Member
Posts: 7,430
Joined: Sep 29 2009
Gold: 794.44
Nov 6 2014 03:34am
Quote (Anarkin @ 6 Nov 2014 10:32)
ja, oh.. azt hittem te kocka vagy, de lehet keverlek valakivel :$ ezért nem írtam ezt
.png a yosh


gamerkocka vagyok inkabb :D de a pshez nem értek
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Nov 6 2014 03:34am
15500 forint lett a upc szamla
hat hulyek ezek
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Nov 6 2014 03:41am
Quote (GoreKnight9 @ Nov 6 2014 10:34am)
15500 forint lett a upc szamla
hat hulyek ezek


már a netadó is benne van
Go Back To Magyar Topic List
Prev1402740284029403040315001Next
Closed New Topic New Poll