d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1402640274028402940305001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Nov 5 2014 02:09pm
Quote (Senee @ Nov 5 2014 08:43pm)
amúgy ma kolleganő (24 éves kb) mesélte ott az irodában a többieknek, hogy leszólította a boltban egy srác
omg mondom magamban még jó hogy meg nem késelt

de nem is az a lényeg hanem hogy milyen a visszacsatolás és nem úgy tekintett rá mint egy tolakodó baszni akaró baromra mint úgy általában mi gondolnánk hanem azt mondta milyen aranyos volt
hogy mondta neki h ne haragudjon h megszólítja de nagyon csinosnak találja és eldöntötte veszi a bátorságot etc de mondta neki van párja meg el is van jegyezve és erre meg azt mondta neki a gyerek hogy hát sajnálja de mondja meg a párjának, hogy milyen szerencsés és annyi

és elmondása szerint nem is volt tiptop a csávó (csúnya se volt) - de azon meglepődtem, hogy igy eset után a nő nem azt mondja a barátnök között, hogy "na vmi nyomorék megint probálkozott etc"

lehet máténak van igaza hogy eszt csinája


máténak mindig igaza van
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Nov 5 2014 02:10pm
Quote (Senee @ 5 Nov 2014 20:43)
amúgy ma kolleganő (24 éves kb) mesélte ott az irodában a többieknek, hogy leszólította a boltban egy srác
omg mondom magamban még jó hogy meg nem késelt

de nem is az a lényeg hanem hogy milyen a visszacsatolás és nem úgy tekintett rá mint egy tolakodó baszni akaró baromra mint úgy általában mi gondolnánk hanem azt mondta milyen aranyos volt
hogy mondta neki h ne haragudjon h megszólítja de nagyon csinosnak találja és eldöntötte veszi a bátorságot etc de mondta neki van párja meg el is van jegyezve és erre meg azt mondta neki a gyerek hogy hát sajnálja de mondja meg a párjának, hogy milyen szerencsés és annyi

és elmondása szerint nem is volt tiptop a csávó (csúnya se volt) - de azon meglepődtem, hogy igy eset után a nő nem azt mondja a barátnök között, hogy "na vmi nyomorék megint probálkozott etc"

lehet máténak van igaza hogy eszt csinája


*tip fedora* mlady
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
Nov 5 2014 02:16pm
Quote (CyberPunk666 @ Nov 5 2014 09:37pm)
>tanítás
>frissítő

sose szívott még le jobban semmilyen munka agyilag, mint a tanítás.


igen, ahogy mondod :D

olyan seneesen úgy érzem, hogy inkább behugyozok most, mintsem el bírjak mászni a wc-ig
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Nov 5 2014 02:48pm
Quote (BmA_BeMyAngel @ 5 Nov 2014 22:09)
máténak mindig igaza van


Szerintem te voltal.
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Nov 5 2014 04:15pm
Quote (Baleee @ 5 Nov 2014 21:48)
Szerintem te voltal.


Ja, Magyarorszagon 2014-ben csak Mate mer leszolitani csajokat az utcan.

Mate nem csak az alfa, o az omega is.

Es az evoluciora is magyarazat.
Member
Posts: 445
Joined: Oct 14 2014
Gold: 0.00
Nov 5 2014 04:43pm
Vegigtoltam xcomot classic ironmanen
Mer vagyok enbyire jo))
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Nov 5 2014 04:51pm
Quote (xUb0rka @ 5 Nov 2014 23:43)
Vegigtoltam xcomot classic ironmanen
Mer vagyok enbyire jo))


hany ora volt ?
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Member
Posts: 7,430
Joined: Sep 29 2009
Gold: 794.44
Nov 6 2014 02:19am
kellene egy kis segítség ps-be. van egy képem , ahonnan egy alakot kivágtam és azt úgy szeretném elmenteni hogy a háttér ne legen se fehér se semmilyen, csak az alak mentődjön el. Hogyan tudom kitörölni a hátteret?
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Nov 6 2014 02:23am
Quote (kusziyoker @ 6 Nov 2014 09:19)
kellene egy kis segítség ps-be. van egy képem , ahonnan egy alakot kivágtam és azt úgy szeretném elmenteni hogy a háttér ne legen se fehér se semmilyen, csak az alak mentődjön el. Hogyan tudom kitörölni a hátteret?


Nyiss uj dokumentumot, ott allitsd be a hatteret transparentnek es masold be oda az alakod.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1402640274028402940305001Next
Closed New Topic New Poll