Quote (lacketto @ Nov 5 2014 03:29pm)
archeage-dzsel gémel valaki?
mi pajtassal jatszunk vele, de ido hianyaban nagyon keveset. konkretan 1 het alatt sikerult lvl13ig eljutni

amit eddig lattam belole az ilyen konkretan allamat leejtos!
brutalisan szep, nagyon hangulatosak a helyek, kreativ minden szempontbol(jarmuvek, harcrendszer, kasztrendszer, skillezes, stb..) kicsit ugy erzem magam mint anno a wow-ban, annyi ujdonsag van benne
van egy eros keleti beutese, de ez pl a tajakon, varosokon egyaltalan nem latszik, csak a karakterek fizimiskajan. meg a spell effektem sem olyanok, hogy minden rozsaszin 2 percig egy kombo utan
late gamerol nincs infom. a craftrendszer es a piac allitolag genius
worth a try