d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1402440254026402740285001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Nov 5 2014 11:01am
Quote (GoreKnight9 @ Nov 5 2014 05:55pm)
en mar irtam ra fbn csajra h talizzunk
teljesen normalis sztem bar szemelyesen jobb


csáó
szia
talizunk?
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Nov 5 2014 11:05am
Quote (TrollBoss @ 5 Nov 2014 18:01)
csáó
szia
talizunk?


aztan taliztunk meg parszor teljesen jol elvoltunk
#justalphathings#vismajor
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Nov 5 2014 11:08am
Quote (GoreKnight9 @ Nov 5 2014 06:05pm)
aztan taliztunk meg parszor teljesen jol elvoltunk
#justalphathings#vismajor


meghívtad egy mekcsikenre aztán kaptad a friendzonet mint a rákot
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Nov 5 2014 11:11am
Quote (TrollBoss @ 5 Nov 2014 18:08)
meghívtad egy mekcsikenre aztán kaptad a friendzonet mint a rákot


mar megint nem vetted be a gyogyszereid papa es butasagokat beszelsz :~) :~) :~)
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Nov 5 2014 11:27am
http://img-9gag-lol.9cache.com/photo/apo1Qyn_460sa_v1.gif
keci, ez kurva jól néz ki
kéne még occulus rift, aztán kise kell menni az utcára többet XD
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Nov 5 2014 11:39am
Quote (Cpt_Ghost @ 5 Nov 2014 18:27)
http://img-9gag-lol.9cache.com/photo/apo1Qyn_460sa_v1.gif
keci, ez kurva jól néz ki
kéne még occulus rift, aztán kise kell menni az utcára többet XD


miert te most kimesz?
ISHYGDDT
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Nov 5 2014 11:43am
Quote (GoreKnight9 @ 5 Nov 2014 18:39)
miert te most kimesz?
ISHYGDDT


ofc nem
direkt azért van 3 percre az albim a fősulitól, hogy ne kelljen sokat kint lennem az utcán
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Nov 5 2014 11:59am
Quote (Cpt_Ghost @ 5 Nov 2014 19:43)
ofc nem
direkt azért van 3 percre az albim a fősulitól, hogy ne kelljen sokat kint lennem az utcán


te nem pesten laktál alapbol?
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Nov 5 2014 12:01pm
Quote (sylke @ 5 Nov 2014 18:59)
te nem pesten laktál alapbol?


n, komáromi vagyok alapból lel
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Go Back To Magyar Topic List
Prev1402440254026402740285001Next
Closed New Topic New Poll