d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1402140224023402440255001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 103
Joined: Sep 28 2014
Gold: 10.00
Nov 5 2014 05:44am
Quote (Fej @ Nov 5 2014 01:38pm)
kurva aranyos :D mi a neve? igy a masik ket kepen azert mar latszik, hogy neki hosszabb szore van

amugy van egy hintaagy a kertben anyumeknal, azt mar a nyaron kisajatitotta maganak, abban alszik estenkent, illetve a noverem este kijar hozza es betakarja, illetve ringatja :D sok kutyank volt mar amugy, de magasan o a legertelmesebb, csak a kurva ragasbol/asasbol venne mar vissza

a kertet egy nyar alatt lenyegeben megsemmisitette, illetve a tesomnak 2 par cipojet, a kertben az osszes muskatlis ladat, par locsolo kannat, viragokat, nekem a nyar alatt ugy 8-10 doboz cigimet, 2 mobil telefont, igazabol barmit amit kint hagyunk a kertben, akar csak par percre is, azt egeszen biztos megragja / kiassa

http://i57.tinypic.com/10rqo07.jpg


Majd leszokik rola. Nalunk a legidegesitobb szokasa hogy mindent behord a hazba legyen az fadarab, pvc csö, papirfecni. Multkor még sittet is felhordott. A kertet itt is kiirtotta, rozsabokrot töböl rangatta ki de a lakasban semmihez nem nyul. Asni egyaltalan nem szokott miota felnott (most 1.5 eves). Sokat kell vele foglalkozni es akkor enyhulnek a hulye szokasai de alapjaraton elegge sumákolós,cigàny fajta, plane ha unatkozik. Zeusznak hivjak.
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Nov 5 2014 05:49am
Ezert jobb a macska. Ha aggresszivkodik kidobod a kertbe. Bent meg a szunyogokat is elkapja
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Nov 5 2014 05:57am
Quote (aki_jojjon_poezni @ 5 Nov 2014 12:44)
Majd leszokik rola. Nalunk a legidegesitobb szokasa hogy mindent behord a hazba legyen az fadarab, pvc csö, papirfecni. Multkor még sittet is felhordott. A kertet itt is kiirtotta, rozsabokrot töböl rangatta ki de a lakasban semmihez nem nyul. Asni egyaltalan nem szokott miota felnott (most 1.5 eves). Sokat kell vele foglalkozni es akkor enyhulnek a hulye szokasai de alapjaraton elegge sumákolós,cigàny fajta, plane ha unatkozik. Zeusznak hivjak.


remelem igazad lesz es tenyleg leszokik rola, mert brutalis amit a kerttel muvelt, jo engem annyira nem erdekel, nem az en kertem, de tudom anyam mennyit dolgozott vele, a kutya meg egy nyar alatt kivegzett kb mindent

nalunk a lakasba nem jon be, csak ha nem zartak be rendesen az ajtot (mar megtanulta hasznalni a kilincset), es akkor bejon az eloszobaig, akkor altalban mar raszol valaki, gyors felkap meg 1 cipot vagy valamit ami a kozeleben van es azzal tavozik

amugy amit eszrevettem, van tesomnak vagy egy 5 eves kisfia es a gyerek akarmit csinalna vele, a kutya akkor is max pofan nyalna, szoval hihetetlenul bekes
viszont valoszinu pont ezert is, hazorzesre szerintem total alkalmatlan, haverjaim siman bejonnek, meg csak nem is ugat
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Nov 5 2014 06:03am
Quote (Fej @ Nov 5 2014 12:57pm)
remelem igazad lesz es tenyleg leszokik rola, mert  brutalis amit a kerttel muvelt, jo engem annyira nem erdekel, nem az en kertem, de tudom anyam mennyit dolgozott vele, a kutya meg egy nyar alatt kivegzett kb mindent

nalunk a lakasba nem jon be, csak ha nem zartak be rendesen az ajtot (mar megtanulta hasznalni a kilincset), es akkor bejon az eloszobaig, akkor altalban mar raszol valaki, gyors felkap meg 1 cipot vagy valamit ami a kozeleben van es azzal tavozik

amugy amit eszrevettem, van tesomnak vagy egy 5 eves kisfia es a gyerek akarmit csinalna vele, a kutya akkor is max pofan nyalna, szoval hihetetlenul bekes
viszont valoszinu pont ezert is, hazorzesre szerintem total alkalmatlan, haverjaim siman bejonnek, meg csak nem is ugat


nalunk van még egy német spicc is, ha kell ő az aki harap, amilyen kicsi olyan agresszív, amig nem áll meg neki a "vendég" és nem szagolja körbe addig nem engedi be a kapun :)
az enyém csak hanggal fenyít de egyébként az összes ilyen, sétáltatás közben szoktam találkozni rengeteg retrieverrel és mindenféle "udvarlás" nélkül leülnek és hagyják hogy megsimogasd őket
Member
Posts: 445
Joined: Oct 14 2014
Gold: 0.00
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Nov 5 2014 06:27am
Quote (Ghostmasterq @ Nov 5 2014 12:27pm)
olyasmire gondoltam, hogy szervezni kéne itt hunsub között valami lvl30 körüli duel ligát, de szerintem nem nagyon lenne rá jelentkező


d2 lld?
en barmikor benne vagyok
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Nov 5 2014 06:34am
Quote (Flutter @ 5 Nov 2014 14:27)
d2 lld?
en barmikor benne vagyok


lvl29 > lvl30 lld
Member
Posts: 445
Joined: Oct 14 2014
Gold: 0.00
Nov 5 2014 06:40am
Quote (Flutter @ Nov 5 2014 02:27pm)
d2 lld?
en barmikor benne vagyok


Inkabb dota 1v1 ligat jatszunk, na arra talan meg lenne is jelentkezo
Lldre kinek van karija lol
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Nov 5 2014 07:02am
Quote (xUb0rka @ Nov 5 2014 01:40pm)
Inkabb dota 1v1 ligat jatszunk, na arra talan meg lenne is jelentkezo
Lldre kinek van karija lol


arra peldaul nem mennek
also: 5,4k!
Member
Posts: 445
Joined: Oct 14 2014
Gold: 0.00
Nov 5 2014 07:14am
Quote (Flutter @ Nov 5 2014 03:02pm)
arra peldaul nem mennek
also: 5,4k!


Mer noob feeder vagy, en mennek pedig mar egy honapja nem jatszottam

Gz
Go Back To Magyar Topic List
Prev1402140224023402440255001Next
Closed New Topic New Poll