d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1402040214022402340245001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Nov 5 2014 01:34am
Quote (RRC @ Nov 5 2014 12:43am)
http://i.imgur.com/GAhxU98.jpg


xDD
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Nov 5 2014 01:56am
Quote (GoreKnight9 @ 5 Nov 2014 02:33)


Matrac. :(
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Nov 5 2014 03:10am
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Nov 5 2014 03:12am
Quote (lacketto @ Nov 5 2014 09:10am)
http://oi60.tinypic.com/2qlqvwh.jpg


<3 :)
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Nov 5 2014 05:22am
Quote (lacketto @ 5 Nov 2014 10:10)
http://oi60.tinypic.com/2qlqvwh.jpg


labrador?

itt a mienk, bar o meg csak 10 honapos, ezen a kepen asszem meg csak 7 volt, kurvara imadom a kis rohadekot



Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Nov 5 2014 05:25am
megjött a kedvem Diablozni :
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Nov 5 2014 05:25am
Quote (Fej @ Nov 5 2014 12:22pm)
labrador?

itt a mienk, bar o meg csak 10 honapos, ezen a kepen asszem meg csak 7 volt, kurvara imadom a kis rohadekot

http://i57.tinypic.com/wt9maq.jpg


golden csak nem nagyon látszik mert felülről fényképeztem
profilomban van még két régebbi kép, 10 hónap körüli volt amikor készültek (amelyiken még kölyök ott 3 hónapos volt)

This post was edited by lacketto on Nov 5 2014 05:26am
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Nov 5 2014 05:26am
Quote (Ghostmasterq @ Nov 5 2014 12:25pm)
megjött a kedvem Diablozni :


most nagyon halott, vár pár hetet resetig, akkor egy hétig megint fain lesz
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Nov 5 2014 05:27am
Quote (TuskesVanek @ 5 Nov 2014 12:26)
most nagyon halott, vár pár hetet resetig, akkor egy hétig megint fain lesz


olyasmire gondoltam, hogy szervezni kéne itt hunsub között valami lvl30 körüli duel ligát, de szerintem nem nagyon lenne rá jelentkező
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Nov 5 2014 05:38am
Quote (lacketto @ 5 Nov 2014 12:25)
golden csak nem nagyon látszik mert felülről fényképeztem
profilomban van még két régebbi kép, 10 hónap körüli volt amikor készültek


kurva aranyos :D mi a neve? igy a masik ket kepen azert mar latszik, hogy neki hosszabb szore van

amugy van egy hintaagy a kertben anyumeknal, azt mar a nyaron kisajatitotta maganak, abban alszik estenkent, illetve a noverem este kijar hozza es betakarja, illetve ringatja :D sok kutyank volt mar amugy, de magasan o a legertelmesebb, csak a kurva ragasbol/asasbol venne mar vissza

a kertet egy nyar alatt lenyegeben megsemmisitette, illetve a tesomnak 2 par cipojet, a kertben az osszes muskatlis ladat, par locsolo kannat, viragokat, nekem a nyar alatt ugy 8-10 doboz cigimet, 2 mobil telefont, igazabol barmit amit kint hagyunk a kertben, akar csak par percre is, azt egeszen biztos megragja / kiassa

Go Back To Magyar Topic List
Prev1402040214022402340245001Next
Closed New Topic New Poll