Quote (CyberPunk666 @ May 24 2018 10:32pm)
A kolléganő, akivel kavartam (meg is volt párszor) és csúnyán játszott velem, kedden mondta, hogy jól nézek ki, hogy most már túl van a volt barátján, megkérdezte, hogy a válás papírmunkája megvan-e, megkérdezte, hogy miért nem megyek oda hozzá soha beszélgetni, meg majd csinál nekem ilyen túrós epres valamit. Azóta is mindig jön kérdezni, dumálni... stb...
Szerintem a D-t akarja, de az biztos, hogy nem fogom könnyen adni. Inkább ne legyen semmi, mint az, ami legutóbb. (hetente kb négyszer gondolta meg magát, ezt még egyszer nem)
miatta haragszom az összes nőre most.
utálok szerelmes lenni, nagyobb rák, mint a jsp.
vlmi kozepsulis hulyegyerek jut eszembe a postot olvasva
