Quote (HunIndex @ 14 May 2012 15:25)
am most nem akarok egy cp vallomása hullámot elindítani, de nem értem, hogy te miért nem a BMEre jöttél.
Az itt olvasottak alapján, vágod a tárgyak nagy részét, több közöd van fiizkához/elektronikához hasonlókhoz mint nekem, programozol, vágod a dolgok info részét is.
Nekem meg itt 3,33 átlagom van.
Tényleg nem értem.
fizikás résszel szívok, matekban vagyok jó, eletronikával és villannyal szenvedek.
digit tanárom azt mondta, hogy szerinte oda kellett volna mennem

amúgy nálunk jóval gyengébb a matek, azt mondta a matektanár, hogy az én teljesítményem az a bmen egy erős kettes körül lenne, vagy jobb (az nem derül ki mivel itt ennyi a követelmény.)
nekem matekra, vagy proginfora kellett volna mennem amúgy...

/e jah meg azért nem oda mentem, mert nem vettek fel. amúgy oda adtam be első helyre, de ma már nem bánom, sajnos látom azt, hogy ez kb csak egy alap amin túl kell lenni, valamilyen szinten átlátni, de kurvára nem leszünk ettől még sehol a valóságban...
mondjuk bírom, hogy már használtam egy csomó műszert, meg mérések hibáit láttam tapasztaltam. azért nem olyan rossz itt sem.
ám az már megfordult a fejemben, hogy msc helyett egy elte-ik lesz a folytatás.
This post was edited by CyberPunk666 on May 14 2012 08:31am