d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > General That Feel When Topic > Mutasd Ki érzéseid
Prev14014024034044055001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
May 14 2012 08:28am
Quote (HunIndex @ 14 May 2012 15:25)
am most nem akarok egy cp vallomása hullámot elindítani, de nem értem, hogy te miért nem a BMEre jöttél.
Az itt olvasottak alapján, vágod a tárgyak nagy részét, több közöd van fiizkához/elektronikához hasonlókhoz mint nekem, programozol, vágod a dolgok info részét is.
Nekem meg itt 3,33 átlagom van.
Tényleg nem értem.


fizikás résszel szívok, matekban vagyok jó, eletronikával és villannyal szenvedek.


digit tanárom azt mondta, hogy szerinte oda kellett volna mennem :(

amúgy nálunk jóval gyengébb a matek, azt mondta a matektanár, hogy az én teljesítményem az a bmen egy erős kettes körül lenne, vagy jobb (az nem derül ki mivel itt ennyi a követelmény.)

nekem matekra, vagy proginfora kellett volna mennem amúgy... :(

/e jah meg azért nem oda mentem, mert nem vettek fel. amúgy oda adtam be első helyre, de ma már nem bánom, sajnos látom azt, hogy ez kb csak egy alap amin túl kell lenni, valamilyen szinten átlátni, de kurvára nem leszünk ettől még sehol a valóságban...
mondjuk bírom, hogy már használtam egy csomó műszert, meg mérések hibáit láttam tapasztaltam. azért nem olyan rossz itt sem.
ám az már megfordult a fejemben, hogy msc helyett egy elte-ik lesz a folytatás.

This post was edited by CyberPunk666 on May 14 2012 08:31am
Member
Posts: 2,669
Joined: Oct 15 2010
Gold: 133.37
May 14 2012 08:29am
Quote (CyberPunk666 @ May 14 2012 04:28pm)
fizikás résszel szívok, matekban vagyok jó, eletronikával és villannyal szenvedek.


digit tanárom azt mondta, hogy szerinte oda kellett volna mennem :(

amúgy nálunk jóval gyengébb a matek, azt mondta a matektanár, hogy az én teljesítményem az a bmen egy erős kettes körül lenne, vagy jobb (az nem derül ki mivel itt ennyi a követelmény.

nekem matekra, vagy proginfora kellett volna mennem amúgy... :(


hát most fizikával én is szopok. szerdán pótZH :(

This post was edited by HunIndex on May 14 2012 08:29am
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
May 14 2012 08:32am
tfw ÁTMENTEM
Member
Posts: 7,099
Joined: Nov 5 2007
Gold: 5,524.50
May 14 2012 08:32am
Quote (josheide @ 14 May 2012 16:32)
tfw ÁTMENTEM


gz



/e:first

This post was edited by Norina on May 14 2012 08:33am
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
May 14 2012 08:33am
Quote (josheide @ 14 May 2012 16:32)
tfw ÁTMENTEM


grat Tamaska!
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
May 14 2012 08:34am
Quote (HunIndex @ 14 May 2012 15:29)
hát most fizikával én is szopok. szerdán pótZH :(


ha hármas az átlagod, akkor semmivel sem vagy rosszabb nálam, sőt megkockáztatom, hogy az ottani hármas kb az itteni ötös. :)
de egyre kevésbé érzem úgy, hogy fontos az, hogy melyik intézményben végzel, az utána következő első pár év szerintem hatványozottan fontosabb...
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
May 14 2012 08:36am
Quote (HunIndex @ May 14 2012 03:25pm)
am most nem akarok egy cp vallomása hullámot elindítani, de nem értem, hogy te miért nem a BMEre jöttél.
Az itt olvasottak alapján, vágod a tárgyak nagy részét, több közöd van fiizkához/elektronikához hasonlókhoz mint nekem, programozol, vágod a dolgok info részét is.
Nekem meg itt 3,33 átlagom van.
Tényleg nem értem.


ilyen eredménnyel még a corvinusra is jöhetett volna talán
Member
Posts: 2,669
Joined: Oct 15 2010
Gold: 133.37
May 14 2012 08:38am
Quote (CyberPunk666 @ May 14 2012 04:34pm)
ha hármas az átlagod, akkor semmivel sem vagy rosszabb nálam, sőt megkockáztatom, hogy az ottani hármas kb az itteni ötös. :)
de egyre kevésbé érzem úgy, hogy fontos az, hogy melyik intézményben végzel, az utána következő első pár év szerintem hatványozottan fontosabb...


én ezt mostanában úgy fixálnám, hogy:

nem fontos, hogy milyen átlaggal végzel, az utána következő pár évben a munkahelyen mutatott teljesítmény/rátermettség/hozzáállás szerintem fontosabb a szakmai siker elérésében.


Quote (beni @ May 14 2012 04:36pm)
ilyen eredménnyel még a corvinusra is jöhetett volna talán




This post was edited by HunIndex on May 14 2012 08:40am
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
May 14 2012 08:41am
Quote (HunIndex @ May 14 2012 03:38pm)
én ezt mostanában úgy fixálnám, hogy:

nem fontos, hogy milyen átlaggal végzel, az utána következő pár évben a munkahelyen mutatott teljesítmény/rátermettség/hozzáállás szerintem fontosabb a szakmai siker elérésében.




http://www.bmeme.hu/memes/2012/05/594_q63hr2q3w1.jpg


Mi a lényeg ezena képen?
Bukott magyar tantárggyal és BME diplomával is lehetne pozolni
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
May 14 2012 08:44am
Quote (Vismajor @ May 14 2012 02:41pm)
Mi a lényeg ezena képen?
Bukott magyar tantárggyal és BME diplomával is lehetne pozolni


ugy látszik az a nyil a kép közepén nem volt elég
Go Back To Magyar Topic List
Prev14014024034044055001Next
Closed New Topic New Poll