Quote (Cpt_Ghost @ 1 Aug 2011 19:20)
hát sztem ez nem max grafon van.
nézd meg pl starcraftot, ott is ég és föld van a low meg az ultra graf között.
de ha megnézed akkor ez az "olyan mintha 3d lenne de nem is az" grafikája a több éves játékoknak is megvan
mert végülis ez nem 3d, ugyanaz a felülről-kicsit oldalról nézős rpg mint a d2 csak valamit finomítottak rajta
meg ilyen dungeon siege-szintű játékokból van egy pár és talán még el is verik kinézetben
az meg valahogy szerintem nem elég hogy amikor üt a barbár akkor remeg a képernyő, nagyon mást nem tud felmutatni ezekkel szemben
meg ami így hirtelen feltűnt még az a loot, ugyanúgy esik ki a ládából mint d1ben
igaz hogy nekem már a legelső videótól kezdve nem jött be ez a d3 de reménykedtem hogy javítanak rajta sokmindent, úgylátszik fail, igaz még mindig messze a megjelenés