d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3 > Discuss
Prev14014024034044054114Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Aug 1 2011 12:11pm
Két új permanens ikon kerül a táskánkba (nem foglal inventory helyet) a Nephalem Cube mellé. Az első a Stone of Recall, ami gyakorlatilag egy kasztolós town portal, amit a szörnyeg félbeszakítanak ha belénk sebeznek. Az ok egyszerű: a fejlesztők nem szeretnék, ha a legnagyobb harc közben Diablo 2 stílusban hazaugranánk felgyógyulni. A második permanens ikon a Cauldron of Jordon, aminek segítségével hentelés közben is eladhatjuk a cuccainkat, ráadásul teljes áron! Így csak akkor kell visszamennünk a városba ha vásárolni szeretnénk, vagy küldetéseket akarunk leadni illetve felvenni.

A karakterünk dobozának egésze összeköttetésben van minden az accountonkon lévő karakterünkkel. Nincs többé saját láda. Így bármikor, bármelyik tárgyunkat használhatjuk. A stash egyébként óriási és lapozható lesz – hogy könnyebben elkülönítsük egyes karaktereink cuccait – és ingame pénzzel még nagyobbra bővíthetjük azt.

Az új küldetések felvétele után a térkép jelezni fogja, hogy merre kell azt végrehajtani. Nagy szerencse, így talán könyebben el lehet majd igazodni a teljesen random helyszíneken.

A shrine-ok az egész csapatnak adnak buffot, nem csak annak aki aktiválta őket.

A zászló rendszernek az e-pénisz mutogatáson kívül lesz ám gyakorlati haszna is: ha a karaktered éppen messze a vadonban hentel amikor egy ismerősöd lép a játékba, látni fogja a zászlódat a főtéren. Erre rákattintva a játék melléd teleportálja partitársad és együtt foyltathatjátok a harcot.

A Z gomb engedi, hogy egy kicsit közelebbről is megnézhesd a karaktered. Nem zoomol rá teljesen, de közelebb hozza a kamerát a karakteredhez.

A Willpower statot kivették a játékból.
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Aug 1 2011 12:19pm
Quote (dihep @ 1 Aug 2011 19:16)
ez tök jó játék lett volna 2005-ben kb
azért ma már elég halvány vigasz ha jó a játékmenet (amit kétlek) ilyen ocsmány grafikával, nem is értem mit gondoltak a blizznél


Amúgy ja ez nekem is feltűnt. Anno játszottam a Sacreddel és nem volt rossz. Ez most nem nagy ugrás ahhoz képest.
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Aug 1 2011 12:20pm
Quote (josheide @ 1 Aug 2011 19:19)
Amúgy ja ez nekem is feltűnt. Anno játszottam a Sacreddel és nem volt rossz. Ez most nem nagy ugrás ahhoz képest.


hát sztem ez nem max grafon van.
nézd meg pl starcraftot, ott is ég és föld van a low meg az ultra graf között.
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Aug 1 2011 12:40pm
akit zavar a valódipénzes AH, az mit keres a jspn?

az jutott eszembe, hogy gyakorlatilag pont ugyanaz, mint a jsp.

This post was edited by CyberPunk666 on Aug 1 2011 12:40pm
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Aug 1 2011 12:42pm
Quote (CyberPunk666 @ Aug 1 2011 07:40pm)
akit zavar a valódipénzes AH, az mit keres a jspn?

az jutott eszembe, hogy gyakorlatilag pont ugyanaz, mint a jsp.


gondolom njagot zavarni fogja
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Aug 1 2011 12:43pm
Quote (beni @ Aug 1 2011 06:42pm)
gondolom njagot zavarni fogja


igazán nagyon sajnálom szegényt.
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Aug 1 2011 12:46pm
Quote (sylke @ Aug 1 2011 07:43pm)
igazán nagyon sajnálom szegényt.


TT4sylke
Member
Posts: 2,882
Joined: Feb 5 2011
Gold: 2,516.03
Warn: 10%
Aug 1 2011 02:35pm
Quote (sylke @ Aug 1 2011 03:00pm)
anusnilus


Member
Posts: 13,562
Joined: Dec 24 2006
Gold: 0.08
Aug 1 2011 03:28pm
Quote (lakatosmegatron @ Aug 1 2011 10:35pm)
http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/224536_10150711569265538_822610537_19590323_2871579_n.jpg


Member
Posts: 23,789
Joined: May 23 2006
Gold: 70,255.00
Aug 1 2011 03:35pm
Quote (Cpt_Ghost @ 1 Aug 2011 19:20)
hát sztem ez nem max grafon van.
nézd meg pl starcraftot, ott is ég és föld van a low meg az ultra graf között.


de ha megnézed akkor ez az "olyan mintha 3d lenne de nem is az" grafikája a több éves játékoknak is megvan
mert végülis ez nem 3d, ugyanaz a felülről-kicsit oldalról nézős rpg mint a d2 csak valamit finomítottak rajta
meg ilyen dungeon siege-szintű játékokból van egy pár és talán még el is verik kinézetben
az meg valahogy szerintem nem elég hogy amikor üt a barbár akkor remeg a képernyő, nagyon mást nem tud felmutatni ezekkel szemben
meg ami így hirtelen feltűnt még az a loot, ugyanúgy esik ki a ládából mint d1ben
igaz hogy nekem már a legelső videótól kezdve nem jött be ez a d3 de reménykedtem hogy javítanak rajta sokmindent, úgylátszik fail, igaz még mindig messze a megjelenés
Go Back To Magyar Topic List
Prev14014024034044054114Next
Closed New Topic New Poll