d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1401640174018401940205001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Nov 4 2014 06:44am
Quote (RRC @ 4 Nov 2014 13:41)
Lol, tenyleg nem mertel kimenni a pizzaert?


j/k nem vagyok te
Member
Posts: 445
Joined: Oct 14 2014
Gold: 0.00
Nov 4 2014 07:33am
Tfwmfwohmyfuckgod papirboltban vasaroltam es 1k huf felett ingyen kaveval kinaltak utana
Nem rossz
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Nov 4 2014 08:11am
Quote (xUb0rka @ Nov 4 2014 01:33pm)
Tfwmfwohmyfuckgod papirboltban vasaroltam es 1k huf felett ingyen kaveval kinaltak utana
Nem rossz


és aki teás nem kvs
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Nov 4 2014 08:31am
Quote (Senee @ Nov 4 2014 03:11pm)
és aki teás nem kvs


azt lenyomorékozzák és elküldik az anyjába xD

cpt logic

This post was edited by TuskesVanek on Nov 4 2014 08:33am
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Nov 4 2014 08:37am
Quote (TuskesVanek @ Nov 4 2014 02:31pm)
azt lenyomorékozzák és elküldik az anyjába xD

cpt logic


anya hozott akácmézet epic
tudok inni ilyen earl grey teát akác mézzel

besterest
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Nov 4 2014 12:33pm
Quote (TuskesVanek @ Nov 4 2014 01:41pm)
tud valaki olyan helyet pesten, ahol lehet kapni chicago style pizzát?

olyat, mint ezen a képen:

http://media-cdn.tripadvisor.com/media/photo-s/04/0c/88/8b/union-pizza-company.jpg

unom már az olasz stílust, szívesen kipróbálnám ezt, de eddig még nem sikerült olyan éttermet találnom, ahol így készítik a pizzát


Gusztustalan hizlalo szar
Member
Posts: 12,087
Joined: Feb 2 2009
Gold: 0.00
Nov 4 2014 01:14pm
Lenne olyan kérdésem h. van jogtiszta windows matrica a gépemen, mert mikor vettem rá volt telepítve 1 operációs rendszer és a gépen a matrica.
de dvdm nincs, valahogy megoldható h. legyen újra jogtiszta windowsom?
(ofc anélkül, hogy vennék 1 et)
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Nov 4 2014 01:27pm
Quote (harcikacsa17 @ Nov 4 2014 07:14pm)
Lenne  olyan  kérdésem h. van jogtiszta windows matrica a gépemen, mert mikor vettem rá volt telepítve 1 operációs rendszer és a gépen a matrica.
de dvdm nincs, valahogy megoldható h. legyen újra jogtiszta windowsom?
(ofc anélkül, hogy vennék 1 et)


beviszed akármeik windows üzletbe és leellenőrzik a matricát és rárakják neked
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Nov 4 2014 01:53pm
Quote (Senee @ Nov 4 2014 08:27pm)
beviszed akármeik windows üzletbe és leellenőrzik a matricát és rárakják neked


itt miskolcon nyilt 2 is a honapban
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Nov 4 2014 01:57pm
Quote (Senee @ 4 Nov 2014 21:27)
beviszed akármeik windows üzletbe és leellenőrzik a matricát és rárakják neked


windows üzlet :DDD
Go Back To Magyar Topic List
Prev1401640174018401940205001Next
Closed New Topic New Poll