Quote (TuskesVanek @ Nov 4 2014 01:41pm)
tud valaki olyan helyet pesten, ahol lehet kapni chicago style pizzát?
olyat, mint ezen a képen:
http://media-cdn.tripadvisor.com/media/photo-s/04/0c/88/8b/union-pizza-company.jpg
unom már az olasz stílust, szívesen kipróbálnám ezt, de eddig még nem sikerült olyan éttermet találnom, ahol így készítik a pizzát
Gusztustalan hizlalo szar