☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Official /care Topic
Prev
1
4015
4016
4017
4018
4019
5001
Next
Closed
New Topic
New Poll
Views: 665592
Replies: 50000
Track Topic
llllllllllll
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold
:
0.00
#40161
Nov 4 2014 05:19am
Quote (Senee @ Nov 4 2014 11:17am)
de jo lesz jövöhéttöl két hét szabadsááááááááááááááááááák
végre akkor kelek amikor akarok
Rohadnal meg
Nekem most volt masfel het szunetem, mondjuk heti 3x igyis mennem kellett dolgozni, de nagyon hamar vege lett
GoreKnight9
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold
:
4.20
#40162
Nov 4 2014 05:34am
pizzat kene rendelnem de meg ahhoz is antiszoc vagyok h atvegyem a futartol
:c
Baleee
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold
:
69.85
#40163
Nov 4 2014 05:36am
Quote (GoreKnight9 @ 4 Nov 2014 13:34)
pizzat kene rendelnem de meg ahhoz is antiszoc vagyok h atvegyem a futartol
:c
Fizesd ki online es ird a megjegyzesbe, hogy hagyjak az ajto elott.
GoreKnight9
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold
:
4.20
#40164
Nov 4 2014 05:36am
Quote (Baleee @ 4 Nov 2014 13:36)
Fizesd ki online es ird a megjegyzesbe, hogy hagyjak az ajto elott.
ez jo is lenne de kerites es kert van az ajto elott ^^
josheide
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold
:
33,265.80
#40165
Nov 4 2014 05:58am
Quote (GoreKnight9 @ 4 Nov 2014 12:34)
pizzat kene rendelnem de meg ahhoz is antiszoc vagyok h atvegyem a futartol
:c
kerd meg anyukad
GoreKnight9
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold
:
4.20
#40166
Nov 4 2014 06:01am
Quote (josheide @ 4 Nov 2014 13:58)
kerd meg anyukad
alszik :C
Senee
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold
:
343.00
#40167
Nov 4 2014 06:08am
Quote (GoreKnight9 @ Nov 4 2014 11:34am)
pizzat kene rendelnem de meg ahhoz is antiszoc vagyok h atvegyem a futartol
:c
ird be megjegyzesbe h ne nezzen rad és ne pofázzon amikor kijön tudod mennyibe kerül, jó napod is van meg jó étvágyad is lesz nem kell pofázni róla thx bye :XD
GoreKnight9
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold
:
4.20
#40168
Nov 4 2014 06:13am
Quote (Senee @ 4 Nov 2014 13:08)
ird be megjegyzesbe h ne nezzen rad és ne pofázzon amikor kijön tudod mennyibe kerül, jó napod is van meg jó étvágyad is lesz nem kell pofázni róla thx bye :XD
rohogok
A rendelés átvételre vár
/e: Sajnos a rendelésedet nem vették át.
le fu
This post was edited by GoreKnight9 on Nov 4 2014 06:24am
TuskesVanek
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold
:
0.05
#40169
Nov 4 2014 06:41am
tud valaki olyan helyet pesten, ahol lehet kapni chicago style pizzát?
olyat, mint ezen a képen:
unom már az olasz stílust, szívesen kipróbálnám ezt, de eddig még nem sikerült olyan éttermet találnom, ahol így készítik a pizzát
RRC
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold
:
2.84
Warn: 10%
#40170
Nov 4 2014 06:41am
Quote (GoreKnight9 @ 4 Nov 2014 14:13)
rohogok
A rendelés átvételre vár
/e: Sajnos a rendelésedet nem vették át.
le fu
Lol, tenyleg nem mertel kimenni a pizzaert?
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
4015
4016
4017
4018
4019
5001
Next
Closed
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact