d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1401540164017401840195001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Nov 4 2014 05:19am
Quote (Senee @ Nov 4 2014 11:17am)
de jo lesz jövöhéttöl két hét szabadsááááááááááááááááááák
végre akkor kelek amikor akarok


Rohadnal meg
Nekem most volt masfel het szunetem, mondjuk heti 3x igyis mennem kellett dolgozni, de nagyon hamar vege lett :(
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Nov 4 2014 05:34am
pizzat kene rendelnem de meg ahhoz is antiszoc vagyok h atvegyem a futartol
:c
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Nov 4 2014 05:36am
Quote (GoreKnight9 @ 4 Nov 2014 13:34)
pizzat kene rendelnem de meg ahhoz is antiszoc vagyok h atvegyem a futartol
:c


Fizesd ki online es ird a megjegyzesbe, hogy hagyjak az ajto elott.
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Nov 4 2014 05:36am
Quote (Baleee @ 4 Nov 2014 13:36)
Fizesd ki online es ird a megjegyzesbe, hogy hagyjak az ajto elott.


ez jo is lenne de kerites es kert van az ajto elott ^^
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Nov 4 2014 05:58am
Quote (GoreKnight9 @ 4 Nov 2014 12:34)
pizzat kene rendelnem de meg ahhoz is antiszoc vagyok h atvegyem a futartol
:c


kerd meg anyukad
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Nov 4 2014 06:01am
Quote (josheide @ 4 Nov 2014 13:58)
kerd meg anyukad


alszik :C
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Nov 4 2014 06:08am
Quote (GoreKnight9 @ Nov 4 2014 11:34am)
pizzat kene rendelnem de meg ahhoz is antiszoc vagyok h atvegyem a futartol
:c


ird be megjegyzesbe h ne nezzen rad és ne pofázzon amikor kijön tudod mennyibe kerül, jó napod is van meg jó étvágyad is lesz nem kell pofázni róla thx bye :XD
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Nov 4 2014 06:13am
Quote (Senee @ 4 Nov 2014 13:08)
ird be megjegyzesbe h ne nezzen rad és ne pofázzon amikor kijön tudod mennyibe kerül, jó napod is van meg jó étvágyad is lesz nem kell pofázni róla thx bye :XD


rohogok

A rendelés átvételre vár
/e: Sajnos a rendelésedet nem vették át.

le fu

This post was edited by GoreKnight9 on Nov 4 2014 06:24am
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Nov 4 2014 06:41am
tud valaki olyan helyet pesten, ahol lehet kapni chicago style pizzát?

olyat, mint ezen a képen:



unom már az olasz stílust, szívesen kipróbálnám ezt, de eddig még nem sikerült olyan éttermet találnom, ahol így készítik a pizzát
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Nov 4 2014 06:41am
Quote (GoreKnight9 @ 4 Nov 2014 14:13)
rohogok

A rendelés átvételre vár
/e: Sajnos a rendelésedet nem vették át.

le fu



Lol, tenyleg nem mertel kimenni a pizzaert?
Go Back To Magyar Topic List
Prev1401540164017401840195001Next
Closed New Topic New Poll