Quote (Cpt_Ghost @ 4 Nov 2014 01:51)
na hazaértem
elfogok kezdeni valszeg tanitani angolul embereket, mennyi forrodollárt kérjek érte vajon, 1000, 1500, 2000 egy óráért?
Nézd meg a konkurenciát és legyél egy picit drágább és csináld egy picit jobban.
Mivel ilyen ügyben elég nagy eltérések vannak helyenként, nem hiszem, hogy lehetne egy fixet mondani látatlanul.
Az se mindegy kiket tanítasz és pontosan milyen szinten.
Illetve én a drágábbtól indulnék az olcsóbb felé, mert amikor már be vagy táblázva, akkor elég szar rájönni, hogy kérhetnél majdnem kétszer annyit is. A torkukon is nehezebb lenyomni, ha már megállapodtatok valamiben.
This post was edited by CyberPunk666 on Nov 4 2014 01:49am