d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3 > Discuss
Prev1401240134014401540164114Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Nov 2 2012 07:22am
naja ez az hogy haverom haverját nem tudom hogy titeket érdekel e haver mesélte pont ma a discos ugybe ijet beszolta csajnaka csaj pasija szolt a kidoboknak haverjai voltaka kidoboka kidobok ugy meg verték hogy belsö vérzése lett és kivitéka sinre hogy hátha elüti a vonat de a vonát megált a srác megvolt halva haver mnodta ma kajak! szall vigyázatok mit mondtok sad.gif
Member
Posts: 3,958
Joined: Apr 8 2006
Gold: 6,075.00
Nov 2 2012 07:23am
Quote (Saenchai @ 2 Nov 2012 14:22)
naja ez az hogy  haverom haverját nem tudom hogy titeket érdekel e haver mesélte pont ma a  discos ugybe ijet beszolta  csajnaka  csaj pasija szolt a kidoboknak haverjai voltaka  kidoboka  kidobok ugy meg verték hogy belsö vérzése lett és kivitéka  sinre hogy hátha elüti a  vonat de a  vonát megált a  srác megvolt halva  haver mnodta ma kajak! szall vigyázatok mit mondtok sad.gif


:DD:DD
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Nov 2 2012 07:24am
Quote (Saenchai @ 2 Nov 2012 14:22)
naja ez az hogy  haverom haverját nem tudom hogy titeket érdekel e haver mesélte pont ma a  discos ugybe ijet beszolta  csajnaka  csaj pasija szolt a kidoboknak haverjai voltaka  kidoboka  kidobok ugy meg verték hogy belsö vérzése lett és kivitéka  sinre hogy hátha elüti a  vonat de a  vonát megált a  srác megvolt halva  haver mnodta ma kajak! szall vigyázatok mit mondtok sad.gif


majd ha online leszel vasárnap este környékén bandázhatnánk akt4ben ha van kedved
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Nov 2 2012 07:24am
Quote (Saenchai @ 2 Nov 2012 14:22)
naja ez az hogy  haverom haverját nem tudom hogy titeket érdekel e haver mesélte pont ma a  discos ugybe ijet beszolta  csajnaka  csaj pasija szolt a kidoboknak haverjai voltaka  kidoboka  kidobok ugy meg verték hogy belsö vérzése lett és kivitéka  sinre hogy hátha elüti a  vonat de a  vonát megált a  srác megvolt halva  haver mnodta ma kajak! szall vigyázatok mit mondtok sad.gif


He te Dave...

belénk köttötek a cigáényok ,az ik bal karjáta azvolt tetkozbas vagy apu meg 1 kerezst nem tudo ki voltak atok meg kökpöktek ott mnidekt a barkivkat stardon???
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Nov 2 2012 07:25am
Quote (Inakwo @ Nov 2 2012 03:24pm)
majd ha online leszel vasárnap este környékén bandázhatnánk akt4ben ha van kedved


benne vagyok mindenben
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Nov 2 2012 07:29am
Quote (Saenchai @ 2 Nov 2012 15:25)
benne vagyok mindenben


HARRRR
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Nov 2 2012 07:38am
milyen karit érdemes indítani havernak?
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Nov 2 2012 07:39am
Quote (BmA_BeMyAngel @ 2 Nov 2012 14:38)
milyen karit érdemes indítani havernak?


barb/monk
démonhaver forumon találsz buildokat hozzá

This post was edited by fahrii on Nov 2 2012 07:39am
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Nov 2 2012 07:41am
Quote (fahrii @ Nov 2 2012 02:39pm)
barb/monk
démonhaver forumon találsz buildokat hozzá


ty
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Nov 2 2012 07:47am
Tényleg eltakarodhatnátok már a botos postjaitokkal innen.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1401240134014401540164114Next
Closed New Topic New Poll