☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Official /care Topic
Prev
1
4011
4012
4013
4014
4015
5001
Next
Closed
New Topic
New Poll
Views: 665452
Replies: 50000
Track Topic
fahrii
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold
:
0.00
#40121
Nov 3 2014 02:19pm
Quote (RRC @ 3 Nov 2014 21:18)
vagy csöndben maradsz és eszed a zabodat
este már nem eszem cht
egyrész
másrészt eddig se szóltam egy kurva szót sem
xUb0rka
Member
Posts: 445
Joined: Oct 14 2014
Gold
:
0.00
#40122
Nov 3 2014 02:20pm
Quote (fahrii @ Nov 3 2014 10:16pm)
Csak azt nem értem mi ebben a meglepő. És hogy hogyan lehet egy gépet egy telefonhoz hasonlítani.
Lehet elég lett volna ha én is letudom a kommented egy "Vismajor" kommentel
++
Vismajor
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold
:
3,747.73
#40123
Nov 3 2014 02:20pm
Quote (fahrii @ Nov 3 2014 09:16pm)
Csak azt nem értem mi ebben a meglepő. És hogy hogyan lehet egy gépet egy telefonhoz hasonlítani.
Lehet elég lett volna ha én is letudom a kommented egy "Vismajor" kommentel
Es mi a nem meglepo bazdmeg
itt miert nem szolhat a video a hatterben amiert ez telefon, szaketsd meg nekem h az mp3 mer szol vigan
RRC
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold
:
2.84
Warn: 10%
#40124
Nov 3 2014 02:21pm
szerintem késeljétek meg egymást
xUb0rka
Member
Posts: 445
Joined: Oct 14 2014
Gold
:
0.00
#40125
Nov 3 2014 02:21pm
Quote (Vismajor @ Nov 3 2014 10:20pm)
Es mi a nem meglepo bazdmeg
itt miert nem szolhat a video a hatterben amiert ez telefon, szaketsd meg nekem h az mp3 mer szol vigan
Azert mert a telefon memoriaja tul kicsi ehhez, egy asztali pcje nem
Vismajor
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold
:
3,747.73
#40126
Nov 3 2014 02:23pm
Quote (xUb0rka @ Nov 3 2014 09:21pm)
Azert mert a telefon memoriaja tul kicsi ehhez, egy asztali pcje nem
Telefonomnak 3gb van a gepemben 4gb
nem ia tudtam h 1gb memorian all vagy bukik minden, hogy vismajor nem hallgathat jutubon zenet jspzes kozbe
GoreKnight9
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold
:
4.20
#40127
Nov 3 2014 02:25pm
eleg lesz gyerekek
xUb0rka
Member
Posts: 445
Joined: Oct 14 2014
Gold
:
0.00
#40128
Nov 3 2014 02:26pm
Quote (Vismajor @ Nov 3 2014 10:23pm)
Telefonomnak 3gb van a gepemben 4gb
nem ia tudtam h 1gb memorian all vagy bukik minden, hogy vismajor nem hallgathat jutubon zenet jspzes kozbe
Akkor nemtudom, sajnalom
Keresd beallitasoknal
Az enyemnek 398 MB memoriaja van, de elvagyok vele
Vismajor
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold
:
3,747.73
#40129
Nov 3 2014 02:30pm
Quote (xUb0rka @ Nov 3 2014 09:26pm)
Akkor nemtudom, sajnalom
Keresd beallitasoknal
Az enyemnek 398 MB memoriaja van, de elvagyok vele
Fahri is elfelejtette megszakerteni valahogy
akkor megiscsak en cagyok a helikopter
xUb0rka
Member
Posts: 445
Joined: Oct 14 2014
Gold
:
0.00
#40130
Nov 3 2014 02:31pm
Quote (Vismajor @ Nov 3 2014 10:30pm)
Fahri is elfelejtette megszakerteni valahogy
akkor megiscsak en cagyok a helikopter
Mindenesetre a trafikozast mindenesetre elitelem an block.
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
4011
4012
4013
4014
4015
5001
Next
Closed
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact