d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1401140124013401440155001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Nov 3 2014 02:19pm
Quote (RRC @ 3 Nov 2014 21:18)
vagy csöndben maradsz és eszed a zabodat


este már nem eszem cht
egyrész
másrészt eddig se szóltam egy kurva szót sem
Member
Posts: 445
Joined: Oct 14 2014
Gold: 0.00
Nov 3 2014 02:20pm
Quote (fahrii @ Nov 3 2014 10:16pm)
Csak azt nem értem mi ebben a meglepő. És hogy hogyan lehet egy gépet egy telefonhoz hasonlítani.
Lehet elég lett volna ha én is letudom a kommented egy "Vismajor" kommentel


++
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Nov 3 2014 02:20pm
Quote (fahrii @ Nov 3 2014 09:16pm)
Csak azt nem értem mi ebben a meglepő. És hogy hogyan lehet egy gépet egy telefonhoz hasonlítani.
Lehet elég lett volna ha én is letudom a kommented egy "Vismajor" kommentel


Es mi a nem meglepo bazdmeg
itt miert nem szolhat a video a hatterben amiert ez telefon, szaketsd meg nekem h az mp3 mer szol vigan
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Nov 3 2014 02:21pm
szerintem késeljétek meg egymást
Member
Posts: 445
Joined: Oct 14 2014
Gold: 0.00
Nov 3 2014 02:21pm
Quote (Vismajor @ Nov 3 2014 10:20pm)
Es mi a nem meglepo bazdmeg
itt miert nem szolhat a video a hatterben amiert ez telefon, szaketsd meg nekem h az mp3 mer szol vigan


Azert mert a telefon memoriaja tul kicsi ehhez, egy asztali pcje nem
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Nov 3 2014 02:23pm
Quote (xUb0rka @ Nov 3 2014 09:21pm)
Azert mert a telefon memoriaja tul kicsi ehhez, egy asztali pcje nem


Telefonomnak 3gb van a gepemben 4gb
nem ia tudtam h 1gb memorian all vagy bukik minden, hogy vismajor nem hallgathat jutubon zenet jspzes kozbe
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Nov 3 2014 02:25pm
eleg lesz gyerekek
Member
Posts: 445
Joined: Oct 14 2014
Gold: 0.00
Nov 3 2014 02:26pm
Quote (Vismajor @ Nov 3 2014 10:23pm)
Telefonomnak 3gb van a gepemben 4gb
nem ia tudtam h 1gb memorian all vagy bukik minden, hogy vismajor nem hallgathat jutubon zenet jspzes kozbe


Akkor nemtudom, sajnalom :(
Keresd beallitasoknal
Az enyemnek 398 MB memoriaja van, de elvagyok vele :)
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Nov 3 2014 02:30pm
Quote (xUb0rka @ Nov 3 2014 09:26pm)
Akkor nemtudom, sajnalom :(
Keresd beallitasoknal
Az enyemnek 398 MB memoriaja van, de elvagyok vele :)


Fahri is elfelejtette megszakerteni valahogy
akkor megiscsak en cagyok a helikopter
Member
Posts: 445
Joined: Oct 14 2014
Gold: 0.00
Nov 3 2014 02:31pm
Quote (Vismajor @ Nov 3 2014 10:30pm)
Fahri is elfelejtette megszakerteni valahogy
akkor megiscsak en cagyok a helikopter


Mindenesetre a trafikozast mindenesetre elitelem an block.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1401140124013401440155001Next
Closed New Topic New Poll