d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1401040114012401340145001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Nov 3 2014 12:58pm
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Nov 3 2014 01:21pm
Quote (bazdmegmarnemtudom @ 3 Nov 2014 19:21)


>az Úr bármelyik éve
>nem velvetes topicot nyitni velvetes cikknek
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Nov 3 2014 02:04pm
Ha gepen tabot valtok jutyubon megy tovabb a zene
telon nem
fuck logic
Member
Posts: 445
Joined: Oct 14 2014
Gold: 0.00
Nov 3 2014 02:06pm
Quote (Vismajor @ Nov 3 2014 10:04pm)
Ha gepen tabot valtok jutyubon megy tovabb a zene
telon nem
fuck logic


Vismajor
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Nov 3 2014 02:13pm
Quote (Vismajor @ 3 Nov 2014 21:04)
Ha gepen tabot valtok jutyubon megy tovabb a zene
telon nem
fuck logic


és itt most mi a probléma?
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Nov 3 2014 02:13pm
Quote (fahrii @ Nov 3 2014 09:13pm)
és itt most mi a probléma?


Hogy nem tudok jutyubon zenet hallgatni ha elvaltom a tabot
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Nov 3 2014 02:13pm
Quote (fahrii @ 3 Nov 2014 22:13)
és itt most mi a probléma?


hogy retard vagy
Member
Posts: 445
Joined: Oct 14 2014
Gold: 0.00
Nov 3 2014 02:14pm
Quote (fahrii @ Nov 3 2014 10:13pm)
és itt most mi a probléma?


Zenet akar hallgatni meg jspzni is egyszerre. Telorol nem megy neki sajnos
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Nov 3 2014 02:16pm
Quote (Vismajor @ 3 Nov 2014 21:13)
Hogy nem tudok jutyubon zenet hallgatni ha elvaltom a tabot


Csak azt nem értem mi ebben a meglepő. És hogy hogyan lehet egy gépet egy telefonhoz hasonlítani.
Lehet elég lett volna ha én is letudom a kommented egy "Vismajor" kommentel
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Nov 3 2014 02:18pm
Quote (fahrii @ 3 Nov 2014 22:16)
Csak azt nem értem mi ebben a meglepő. És hogy hogyan lehet egy gépet egy telefonhoz hasonlítani.
Lehet elég lett volna ha én is letudom a kommented egy "Vismajor" kommentel


vagy csöndben maradsz és eszed a zabodat
Go Back To Magyar Topic List
Prev1401040114012401340145001Next
Closed New Topic New Poll