Quote (Vismajor @ 3 Nov 2014 21:13)
Hogy nem tudok jutyubon zenet hallgatni ha elvaltom a tabot
Csak azt nem értem mi ebben a meglepő. És hogy hogyan lehet egy gépet egy telefonhoz hasonlítani.
Lehet elég lett volna ha én is letudom a kommented egy "Vismajor" kommentel