d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3 > Discuss
Prev1401040114012401340144114Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Nov 2 2012 05:37am
ne felraktam a wdm minden cuccát rmahra, kíváncsi vagyok mennyi jön össze
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Nov 2 2012 05:40am
Quote (TouchCow @ Nov 2 2012 01:37pm)
ne felraktam a wdm minden cuccát rmahra, kíváncsi vagyok mennyi jön össze


egy doboz cigire való
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Nov 2 2012 05:40am
Quote (TouchCow @ 2 Nov 2012 12:37)
ne felraktam a wdm minden cuccát rmahra, kíváncsi vagyok mennyi jön össze


elviheted ricit bevasarolni
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Nov 2 2012 06:25am
kurva annyát ennek a szar storm crownak
egy nap 5 esett belőle
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Nov 2 2012 06:25am
Quote (fahrii @ Nov 2 2012 12:25pm)
kurva annyát ennek a szar storm crownak
egy nap 5 esett belőle


menj innen a buzi haverjaiddal együtt
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Nov 2 2012 06:28am
Quote (sylke @ 2 Nov 2012 13:25)
menj innen a buzi haverjaiddal együtt


szerencse, hogy a haverjaim érzéketlenek, különben már kibaszták volna az ablakon a gépet
egyébként nem értem hogy lehet ennyi totálisan useless legendaryt kitalálni... van belőlük egy csomó
ami használható azt hordja mindenki kb, a legtöbb karaktert egymás copyja
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Nov 2 2012 06:32am
Quote (GoreKnight9 @ 2 Nov 2012 13:40)
elviheted ricit bevasarolni


anyádat viszem vásárolni

Quote (Saenchai @ 2 Nov 2012 13:40)
egy doboz cigire való


vagy kettő!
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Nov 2 2012 06:35am
Quote (fahrii @ Nov 2 2012 01:25pm)
kurva annyát ennek a szar storm crownak
egy nap 5 esett belőle


Köszönjük a hasznos bot/10 postot.
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Nov 2 2012 06:38am
Quote (fahrii @ 2 Nov 2012 13:28)
szerencse, hogy a haverjaim érzéketlenek, különben már kibaszták volna az ablakon a gépet
egyébként nem értem hogy lehet ennyi totálisan useless legendaryt kitalálni... van belőlük egy csomó
ami használható azt hordja mindenki kb, a legtöbb karaktert egymás copyja


örülök neki :D

én minden egyes uslessnek is örülök mert kb két naponta esik egy ha birok normálisan játszani
Member
Posts: 12,687
Joined: Sep 17 2007
Gold: 0.00
Nov 2 2012 06:41am
Quote (fahrii @ 2 Nov 2012 14:28)
szerencse, hogy a haverjaim érzéketlenek, különben már kibaszták volna az ablakon a gépet
egyébként nem értem hogy lehet ennyi totálisan useless legendaryt kitalálni... van belőlük egy csomó
ami használható azt hordja mindenki kb, a legtöbb karaktert egymás copyja


ageless might / ivory towerből napi 4-5 esik simán
Go Back To Magyar Topic List
Prev1401040114012401340144114Next
Closed New Topic New Poll