Quote (sylke @ 2 Nov 2012 13:25)
menj innen a buzi haverjaiddal együtt
szerencse, hogy a haverjaim érzéketlenek, különben már kibaszták volna az ablakon a gépet
egyébként nem értem hogy lehet ennyi totálisan useless legendaryt kitalálni... van belőlük egy csomó
ami használható azt hordja mindenki kb, a legtöbb karaktert egymás copyja