d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Sorozatok > Discuss
Prev14004014024034041141Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Sep 12 2013 02:32pm
30 Rock

Nem tudom, hogy ezt miért csak most fedeztem fel. Vicces, laza, Alec Baldwint amúgy is imádom, a karakter, amit megformál 10/10, maga a sorozat meg csak szimplán kurva jó

http://www.imdb.com/title/tt0496424/
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Sep 13 2013 05:10am
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Sep 13 2013 05:25am
Quote (bbaallaaggee @ 12 Sep 2013 22:32)
30 Rock

Nem tudom, hogy ezt miért csak most fedeztem fel. Vicces, laza, Alec Baldwint amúgy is imádom, a karakter, amit megformál 10/10, maga a sorozat meg csak szimplán kurva jó

http://www.imdb.com/title/tt0496424/


elejen imadtam, de elegge belaposodott

/e azert jo pillanatai meg mindig vannak

This post was edited by bajcli on Sep 13 2013 05:26am
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Sep 13 2013 05:33am
QUOTE=bajcli,13 Sep 2013 12:25]elejen imadtam, de elegge belaposodott

/e azert jo pillanatai meg mindig vannak[/QUOTE]



This post was edited by bbaallaaggee on Sep 13 2013 05:35am
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Sep 13 2013 07:17am


legjobb
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Sep 14 2013 11:21am
amúgy igazatok volt a wire-ről

2x08 az 5 évadból, ahol tartok de már most várom hogy újra nézhessem :DD

This post was edited by Anarkin on Sep 14 2013 11:23am
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Sep 14 2013 11:21am
Quote (Anarkin @ 14 Sep 2013 19:21)
amúgy igazatok volt a wire-ről

2x08 a 6 évadból, ahol tartok de már most várom hogy újra nézhessem :DD


ja, nem rossz sorozat
Member
Posts: 14
Joined: Jun 7 2013
Gold: 0.00
Sep 14 2013 12:51pm
Archer

http://www.imdb.com/title/tt1486217

http://www.youtube.com/watch?v=9x6KApzgtjU

szórakoztató
Member
Posts: 14
Joined: Jun 7 2013
Gold: 0.00
Sep 14 2013 12:56pm
Quote (RRC @ Sep 14 2013 07:21pm)
ja, nem rossz sorozat


pontosítanék: kibaszottul jó sorozat.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Sep 14 2013 12:58pm
lehet megnézem mégegyszer az OZ-t
csak buzihosszú
Go Back To Magyar Topic List
Prev14004014024034041141Next
Add Reply New Topic New Poll