Quote (bbaallaaggee @ 12 Sep 2013 22:32)
30 Rock
Nem tudom, hogy ezt miért csak most fedeztem fel. Vicces, laza, Alec Baldwint amúgy is imádom, a karakter, amit megformál 10/10, maga a sorozat meg csak szimplán kurva jó
http://www.imdb.com/title/tt0496424/elejen imadtam, de elegge belaposodott
/e azert jo pillanatai meg mindig vannak
This post was edited by bajcli on Sep 13 2013 05:26am