☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Diablo 3 > Discuss
Prev
1
400
401
402
403
404
4114
Next
Closed
New Topic
New Poll
Views: 538346
Replies: 41134
Track Topic
sylke
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold
:
710.00
#4011
Aug 1 2011 08:00am
Quote (lakatosmegatron @ Aug 1 2011 12:47pm)
olcsóbban adják mint ingame aztán bb zsir uj aukciósház.
anusnilus
szabika
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold
:
6,645.00
#4012
Aug 1 2011 09:53am
http://gamepod.hu/hir/diablo_3_gameplay.html
elvileg 2 perces hír itt ^^
inb4 old
Floodban
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold
:
85,930.00
#4013
Aug 1 2011 09:53am
Quote (szabika @ 1 Aug 2011 17:53)
http://gamepod.hu/hir/diablo%5F3%5Fgameplay.html
elvileg 2 perces hír itt ^^
inb4 old
telleg old, mar volt linkelve
sylke
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold
:
710.00
#4014
Aug 1 2011 09:58am
Quote (szabika @ Aug 1 2011 03:53pm)
http://gamepod.hu/hir/diablo_3_gameplay.html
elvileg 2 perces hír itt ^^
inb4 old
http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=19684632&f=129&p=379183836
Moonflow
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold
:
47.25
#4015
Aug 1 2011 10:27am
Quote (sylke @ 1 Aug 2011 16:58)
http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=19684632&f=129&p=379183836
Sajnos nekem amugy tul monotonnak tunik igy a gameplay videok alapjan
beni
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold
:
6,440.13
#4016
Aug 1 2011 10:33am
Quote (Moonflow @ Aug 1 2011 05:27pm)
Sajnos nekem amugy tul monotonnak tunik igy a gameplay videok alapjan
ez a bajom nekem is
de ha megnézel egy d2 gameplay videót az se tűnik sokkal érdekesebbnek
CyberPunk666
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold
:
1.00
#4017
Aug 1 2011 10:38am
nekem tokre diablos a jatekmenet, csak uj grafika.
tevetava
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold
:
0.00
#4018
Aug 1 2011 10:39am
szerintem azért tűnik unalmasnak, mert fogalmunk sincs mit csinál a háttérben a játékos
én speciel minden gameplayt unom, ami nem általam ismert játékból van
Genthor
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold
:
10,257.50
#4019
Aug 1 2011 10:40am
ESFB sorcom le fog ölni mindenkit a házi fejlesztésű tppk hackommal.
This post was edited by Genthor on Aug 1 2011 10:40am
dihep
Member
Posts: 23,789
Joined: May 23 2006
Gold
:
70,255.00
#4020
Aug 1 2011 11:16am
Quote (szabika @ 1 Aug 2011 16:53)
http://gamepod.hu/hir/diablo_3_gameplay.html
elvileg 2 perces hír itt ^^
inb4 old
ez tök jó játék lett volna 2005-ben kb
azért ma már elég halvány vigasz ha jó a játékmenet (amit kétlek) ilyen ocsmány grafikával, nem is értem mit gondoltak a blizznél
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
400
401
402
403
404
4114
Next
Closed
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact