d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3 > Discuss
Prev14004014024034044114Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Aug 1 2011 08:00am
Quote (lakatosmegatron @ Aug 1 2011 12:47pm)
olcsóbban adják mint ingame aztán bb zsir uj aukciósház.


anusnilus
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Aug 1 2011 09:53am
http://gamepod.hu/hir/diablo_3_gameplay.html

elvileg 2 perces hír itt ^^
inb4 old
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Aug 1 2011 09:53am
Quote (szabika @ 1 Aug 2011 17:53)
http://gamepod.hu/hir/diablo%5F3%5Fgameplay.html

elvileg 2 perces hír itt ^^
inb4 old


telleg old, mar volt linkelve
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Aug 1 2011 09:58am
Quote (szabika @ Aug 1 2011 03:53pm)
http://gamepod.hu/hir/diablo_3_gameplay.html

elvileg 2 perces hír itt ^^
inb4 old


http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=19684632&f=129&p=379183836
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Aug 1 2011 10:27am
Quote (sylke @ 1 Aug 2011 16:58)


Sajnos nekem amugy tul monotonnak tunik igy a gameplay videok alapjan
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Aug 1 2011 10:33am
Quote (Moonflow @ Aug 1 2011 05:27pm)
Sajnos nekem amugy tul monotonnak tunik igy a gameplay videok alapjan


ez a bajom nekem is

de ha megnézel egy d2 gameplay videót az se tűnik sokkal érdekesebbnek
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Aug 1 2011 10:38am
nekem tokre diablos a jatekmenet, csak uj grafika.
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Aug 1 2011 10:39am
szerintem azért tűnik unalmasnak, mert fogalmunk sincs mit csinál a háttérben a játékos
én speciel minden gameplayt unom, ami nem általam ismert játékból van
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Aug 1 2011 10:40am
ESFB sorcom le fog ölni mindenkit a házi fejlesztésű tppk hackommal.

This post was edited by Genthor on Aug 1 2011 10:40am
Member
Posts: 23,789
Joined: May 23 2006
Gold: 70,255.00
Aug 1 2011 11:16am
Quote (szabika @ 1 Aug 2011 16:53)
http://gamepod.hu/hir/diablo_3_gameplay.html

elvileg 2 perces hír itt ^^
inb4 old


ez tök jó játék lett volna 2005-ben kb
azért ma már elég halvány vigasz ha jó a játékmenet (amit kétlek) ilyen ocsmány grafikával, nem is értem mit gondoltak a blizznél
Go Back To Magyar Topic List
Prev14004014024034044114Next
Closed New Topic New Poll