d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3 > Discuss
Prev1400840094010401140124114Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 961
Joined: Apr 17 2007
Gold: 0.00
Warn: 10%
Nov 2 2012 03:35am
Quote (Makkertest @ 2 Nov 2012 09:34)
ide látom h hol van, alul keresd jobb oldalon



csak egy kcisit többet kell wwzni körbe a pakkokon


you dont say
Member
Posts: 44,287
Joined: Oct 4 2008
Gold: 306,730.65
Trader: Trusted
Nov 2 2012 03:39am
Több tíz milliós itemek az ahmban, egy darab 2 milliós.
Sold.
All day, everyday.
Member
Posts: 961
Joined: Apr 17 2007
Gold: 0.00
Warn: 10%
Nov 2 2012 03:40am
Quote (Namechange @ 2 Nov 2012 09:39)
Több tíz milliós itemek az ahmban, egy darab 2 milliós.
Sold.
All day, everyday.


nekem most mindent megvettek, meg amirol azt gondoltam, h nem is er annyit elment 40 millioert
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Nov 2 2012 03:45am
Quote (l1v3 @ 2 Nov 2012 10:40)
nekem most mindent megvettek, meg amirol azt gondoltam, h nem is er annyit elment 40 millioert


lol ugyan ez itt
betettem egy fegyot bidre (először 10be akartam mert nem tűnt túl jónak) erre ma látom h 30+mnél jár, elment 54be
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Nov 2 2012 03:47am
Quote (Namechange @ Nov 2 2012 10:39am)
Több tíz milliós itemek az ahmban, egy darab 2 milliós.
Sold.
All day, everyday.


4 item sold a 7ből.

soon 1000m +
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Nov 2 2012 03:48am
Quote (TrollBoss @ 2 Nov 2012 10:47)
4 item sold a 7ből.

soon 1000m +


ez miért jó neked? én mindig kapásból eladom ha összejön valamennyi, 100m felé sose engedem menni
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Nov 2 2012 03:49am
Quote (fahrii @ Nov 2 2012 10:48am)
ez miért jó neked? én mindig kapásból eladom ha összejön valamennyi, 100m felé sose engedem menni


adtam el már belőle, de most eléggé szerencsés hónapot zárok

egész jól áll most a gold, lehet megint adok el belőle.

Quote (Namechange @ Nov 2 2012 10:49am)
inb4 szilke bármilyen postja


ő meg posztolja a haverfound itemeket, üzleteljen vele

This post was edited by TrollBoss on Nov 2 2012 03:50am
Member
Posts: 44,287
Joined: Oct 4 2008
Gold: 306,730.65
Trader: Trusted
Nov 2 2012 03:49am
Quote (TrollBoss @ 2 Nov 2012 11:47)
4 item sold a 7ből.

soon 1000m +


inb4 szilke bármilyen postja
Member
Posts: 961
Joined: Apr 17 2007
Gold: 0.00
Warn: 10%
Nov 2 2012 03:51am
Quote (Namechange @ 2 Nov 2012 09:49)
inb4 szilke bármilyen postja


syl is haverkodik mar? :D
Member
Posts: 44,287
Joined: Oct 4 2008
Gold: 306,730.65
Trader: Trusted
Nov 2 2012 03:56am
Quote (TrollBoss @ 2 Nov 2012 11:49)
adtam el már belőle, de most eléggé szerencsés hónapot zárok

egész jól áll most a gold, lehet megint adok el belőle.



ő meg posztolja a haverfound itemeket, üzleteljen vele


Istenem, nem tudom ezt honnan veszed, de Szilke nem haverkodik..

/Ontopic: Az egyetlen értelmes upgrade amit most tudnék csinálni, az a naty boots + ring, cirka 150millába kerülne. :(
áááá, kell.

This post was edited by Namechange on Nov 2 2012 03:58am
Go Back To Magyar Topic List
Prev1400840094010401140124114Next
Closed New Topic New Poll