Quote (fahrii @ Nov 2 2012 10:48am)
ez miért jó neked? én mindig kapásból eladom ha összejön valamennyi, 100m felé sose engedem menni
adtam el már belőle, de most eléggé szerencsés hónapot zárok
egész jól áll most a gold, lehet megint adok el belőle.
Quote (Namechange @ Nov 2 2012 10:49am)
inb4 szilke bármilyen postja
ő meg posztolja a haverfound itemeket, üzleteljen vele
This post was edited by TrollBoss on Nov 2 2012 03:50am