d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1400740084009401040115001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Nov 2 2014 03:55pm
Need for Speed 2014, ultrarealistic version.

Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Nov 2 2014 03:55pm
Quote (Jancsipapa @ 2 Nov 2014 22:52)
http://2.ii.gl/hqDa0cWKw.png


hatalmas kiráj vagyok


huhh hogy én ezt hogy utáltam
nekünk kellett tolni beadandót ezen a moddleön, "bevezetés a fizikába"
Member
Posts: 44
Joined: Aug 24 2013
Gold: 0.00
Nov 2 2014 04:06pm
kik a megfelelői:

kisbug
kizusuke
dynemáté

nekik irány a hon vagy a dota 1 practicelni, nagyobb szarokat nem láttam még :DDD

jarabek gecit ismerem, mocskos ronda állat
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Nov 2 2014 04:09pm
Quote (Pingless @ 2 Nov 2014 23:06)
kik a megfelelői:

kisbug
kizusuke
dynemáté

nekik irány a hon vagy a dota 1 practicelni, nagyobb szarokat nem láttam még :DDD

jarabek gecit ismerem, mocskos ronda állat


te ki vagy ?
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Nov 2 2014 04:10pm
Quote (Pingless @ 2 Nov 2014 23:06)
kik a megfelelői:

kisbug
kizusuke
dynemáté

nekik irány a hon vagy a dota 1 practicelni, nagyobb szarokat nem láttam még :DDD

jarabek gecit ismerem, mocskos ronda állat


nevettem
Member
Posts: 44
Joined: Aug 24 2013
Gold: 0.00
Nov 2 2014 04:11pm
Quote (josheide @ Nov 3 2014 12:09am)
te ki vagy ?


az aki tiszta szívvel küld el a picsába
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Nov 2 2014 04:14pm
Quote (Pingless @ 2 Nov 2014 23:11)
az aki tiszta szívvel küld el a picsába


Akarsz rola beszelni? Ki bantott ?
Member
Posts: 44
Joined: Aug 24 2013
Gold: 0.00
Nov 2 2014 04:15pm
Quote (josheide @ Nov 3 2014 12:14am)
Akarsz rola beszelni? Ki bantott ?


te vagy az ügyeletes főfasz?


miért ilyen faszom nagy a floodcontroll

This post was edited by Pingless on Nov 2 2014 04:17pm
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Nov 2 2014 04:16pm
Quote (Pingless @ 2 Nov 2014 23:15)
te vagy az ügyeletes főfasz?


Igen, nekem elmondhatod nyugodtan mitol gurult el a gyogyszer.
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Nov 2 2014 04:16pm
Quote (Pingless @ 3 Nov 2014 00:15)
te vagy az ügyeletes főfasz?


igen, ő az
Go Back To Magyar Topic List
Prev1400740084009401040115001Next
Closed New Topic New Poll