d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3 > Discuss
Prev1400740084009401040114114Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Nov 2 2012 02:55am
Quote (boh_tom @ 2 Nov 2012 08:23)
http://i50.tinypic.com/2egh9tu.jpg

pc pls :)


sox nélkül szar+ szerintem ahn rátalálnál
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Nov 2 2012 02:58am
Quote (Flutter @ Nov 1 2012 05:01pm)
itt lassan mindenki haverkodik/multiboxol
inkább visnek meg joeynak kell külön topic


Egy jó reporttal ezt is bezárnák, mert már minden oldalon csak a szemét botokról olvas az ember. VSG/10 a topic.

This post was edited by -joey- on Nov 2 2012 02:59am
Member
Posts: 6,116
Joined: Jan 11 2008
Gold: 0.00
Nov 2 2012 03:04am
segitenetek 1 kicsit?
mar iretem ide wd dh vagy wiz-t csinalnek de nemtudom eldonteni mi legyen.
ugye dps karit szeretnek a wd tetszene leginkebb de nem tudok donteni.
mennyibol jonne ki kb 1 turheto kari olyan mp5-6ra
esetleg gear-t pm ben kuldeni rolluk stb.
vagy amilyet ti hasznalltok.
elore is köszönöm!
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Nov 2 2012 03:06am
Quote (shelby_33 @ Nov 2 2012 10:04am)
segitenetek 1 kicsit?
mar iretem ide wd dh vagy wiz-t csinalnek de nemtudom eldonteni mi legyen.
ugye dps karit szeretnek a wd tetszene leginkebb de nem tudok donteni.
mennyibol jonne ki kb 1 turheto kari olyan mp5-6ra
esetleg gear-t pm ben kuldeni rolluk stb.
vagy amilyet ti hasznalltok.
elore is köszönöm!


Amelyik tetszik
mégis milyen kérdés ez?
Ha mp5-6on akarsz menni akkor dafuq, mindegyik 500m+, tökmind1 milyen karit csinálsz
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Nov 2 2012 03:06am
Quote (shelby_33 @ 2 Nov 2012 09:04)
segitenetek 1 kicsit?
mar iretem ide wd dh vagy wiz-t csinalnek de nemtudom eldonteni mi legyen.
ugye dps karit szeretnek a wd tetszene leginkebb de nem tudok donteni.
mennyibol jonne ki kb 1 turheto kari olyan mp5-6ra
esetleg gear-t pm ben kuldeni rolluk stb.
vagy amilyet ti hasznalltok.
elore is köszönöm!


WW barb.

Quote (Vismajor @ 2 Nov 2012 09:06)
Amelyik tetszik
mégis milyen kérdés ez?
Ha mp5-6on akarsz menni akkor dafuq, mindegyik 500m+, tökmind1 milyen karit csinálsz


Röhögtem.

This post was edited by Smat on Nov 2 2012 03:06am
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Nov 2 2012 03:11am
Quote (Vismajor @ Nov 2 2012 10:06am)
Amelyik tetszik
mégis milyen kérdés ez?
Ha mp5-6on akarsz menni akkor dafuq, mindegyik 500m+, tökmind1 milyen karit csinálsz


Szerintem várjon egy kicsit. Még pár hónap, és a bottereknek hála 100 fg-ből kijön majd bármilyen kari.
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Nov 2 2012 03:11am
Quote (shelby_33 @ Nov 2 2012 10:04am)
segitenetek 1 kicsit?
mar iretem ide wd dh vagy wiz-t csinalnek de nemtudom eldonteni mi legyen.
ugye dps karit szeretnek a wd tetszene leginkebb de nem tudok donteni.
mennyibol jonne ki kb 1 turheto kari olyan mp5-6ra
esetleg gear-t pm ben kuldeni rolluk stb.
vagy amilyet ti hasznalltok.
elore is köszönöm!


csinalj skornos macis wd-t
az a legolcsobb highdps build talan
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Nov 2 2012 03:33am


TFW no Secret Altar
Member
Posts: 961
Joined: Apr 17 2007
Gold: 0.00
Warn: 10%
Nov 2 2012 03:34am
Quote (Vismajor @ 2 Nov 2012 09:06)
Amelyik tetszik
mégis milyen kérdés ez?
Ha mp5-6on akarsz menni akkor dafuq, mindegyik 500m+, tökmind1 milyen karit csinálsz


20-25m az a ww barb ami viszi mp5-ot
Member
Posts: 39,899
Joined: Dec 16 2008
Gold: 19.00
Nov 2 2012 03:34am
Quote (cowding @ Nov 2 2012 09:33am)
http://3.ii.gl/EEocyr.png

TFW no Secret Altar


ide látom h hol van, alul keresd jobb oldalon

Quote (l1v3 @ Nov 2 2012 09:34am)
20-25m az a ww barb ami viszi mp5-ot


csak egy kcisit többet kell wwzni körbe a pakkokon

This post was edited by Makkertest on Nov 2 2012 03:34am
Go Back To Magyar Topic List
Prev1400740084009401040114114Next
Closed New Topic New Poll