Quote (Flutter @ Nov 1 2012 11:47pm)
inb4 valami bugged faszom amut adtam oda 30 millaert
Nem, csak nem látják be, hogy itt az avg dmg a fegyver base dpsét növeli, arra jön a
jelenleg is kevés int ami a wizzen van valamint a
kevés ias ami a chantodon és az egyéb felszerelésen van, így eljutottunk oda, hogy a bonus 200 int valójában lófasz az avghez képest.
inb4 jön rici és szétszakérti a topicot
This post was edited by Makkertest on Nov 1 2012 05:52pm