d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3 > Discuss
Prev1400540064007400840094114Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 961
Joined: Apr 17 2007
Gold: 0.00
Warn: 10%
Nov 1 2012 05:31pm
Quote (Makkertest @ 1 Nov 2012 23:30)
tfw találsz egy raret, rákeresel az AHn, kiveszed a fölösleges statokat, 0 found. Megfelezed azt, amiből a legtöbbet adja (pl pants 248vit--> 120vit)... 0 found. megint megfelezel egyet, 1 found, 90m, 1:11h.
és lőjjem be az AH alapján az árat.


1 bil gold
Member
Posts: 39,899
Joined: Dec 16 2008
Gold: 19.00
Nov 1 2012 05:32pm
Quote (l1v3 @ Nov 1 2012 11:31pm)
1 bil gold


t4i, aztán csökkentsem 1milliónként az árát ugye.
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Nov 1 2012 05:34pm
ezt a dps beli különbséget csak mi nem értjük?

200 int + 1 crit < 12.5 avg dmg + 28 critdmg ??



This post was edited by Anarkin on Nov 1 2012 05:35pm
Member
Posts: 12,371
Joined: May 26 2005
Gold: 931.79
Nov 1 2012 05:42pm
Quote (Anarkin @ Nov 2 2012 12:34am)
ezt a dps beli különbséget csak mi nem értjük?

200 int + 1 crit < 12.5 avg dmg + 28 critdmg ??

http://ws-dev.net/_public/d3/watwat.png


*17.5avg dmg

de akkor is :D

This post was edited by iFeelAlone on Nov 1 2012 05:43pm
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Nov 1 2012 05:47pm
Quote (Anarkin @ Nov 2 2012 12:34am)
ezt a dps beli különbséget csak mi nem értjük?

200 int + 1 crit < 12.5 avg dmg + 28 critdmg ??

http://ws-dev.net/_public/d3/watwat.png


inb4 valami bugged faszom amut adtam oda 30 millaert
Member
Posts: 39,899
Joined: Dec 16 2008
Gold: 19.00
Nov 1 2012 05:52pm
Quote (Flutter @ Nov 1 2012 11:47pm)
inb4 valami bugged faszom amut adtam oda 30 millaert


Nem, csak nem látják be, hogy itt az avg dmg a fegyver base dpsét növeli, arra jön a jelenleg is kevés int ami a wizzen van valamint akevés ias ami a chantodon és az egyéb felszerelésen van, így eljutottunk oda, hogy a bonus 200 int valójában lófasz az avghez képest.


inb4 jön rici és szétszakérti a topicot

This post was edited by Makkertest on Nov 1 2012 05:52pm
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 82.11
Nov 1 2012 06:00pm
felkurtam rmah-ra dh cuccait :(

/e: azért remélem nem visznek el semmit xD

This post was edited by Psyclon on Nov 1 2012 06:01pm
Member
Posts: 42,127
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,520.00
Nov 1 2012 06:02pm
Quote (Anarkin @ Nov 2 2012 12:34am)
ezt a dps beli különbséget csak mi nem értjük?

200 int + 1 crit < 12.5 avg dmg + 28 critdmg ??

http://ws-dev.net/_public/d3/watwat.png


srsly
280k a dpsed?
ok
Member
Posts: 39,899
Joined: Dec 16 2008
Gold: 19.00
Nov 1 2012 06:05pm
Quote (Psyclon @ Nov 2 2012 12:00am)
felkurtam rmah-ra dh cuccait :(

/e: azért remélem nem visznek el semmit xD


nekem lenne ennyi powám egy ilyen lépésre :(
aztán elvisznek 2 cuccot és túrhatod össze mert meggondoltad magad -_-
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Nov 1 2012 06:06pm




k......
Go Back To Magyar Topic List
Prev1400540064007400840094114Next
Closed New Topic New Poll