☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Official /care Topic
Prev
1
4004
4005
4006
4007
4008
5001
Next
Closed
New Topic
New Poll
Views: 665363
Replies: 50000
Track Topic
beni
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold
:
6,440.13
#40051
Nov 2 2014 06:58am
Quote (Anarkin @ Nov 2 2014 01:45pm)
most ha jól sejtem azon agyalsz mi legyen a 70k (:
valami jó kis topix kéne
nem viszem túlzásba
csak ebédeltem
Baleee
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold
:
69.85
#40052
Nov 2 2014 07:02am
Quote (Anarkin @ 2 Nov 2014 14:45)
most ha jól sejtem azon agyalsz mi legyen a 70k (:
valami jó kis topix kéne
70knal minek? Csak a kerek szamoknal kell..
65 536
131 072
llllllllllll
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold
:
0.00
#40053
Nov 2 2014 07:04am
Quote (beni @ Nov 2 2014 12:58pm)
nem viszem túlzásba
csak ebédeltem
Gg
TuskesVanek
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold
:
0.05
#40054
Nov 2 2014 07:20am
Quote (beni @ Nov 2 2014 01:58pm)
nem viszem túlzásba
csak ebédeltem
jézusom 70000 post
te sem szarral gurigázol
sylke
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold
:
710.00
#40055
Nov 2 2014 07:24am
Quote (TuskesVanek @ 2 Nov 2014 15:20)
jézusom 70000 post
te sem szarral gurigázol
ö is egésznap itt vergödik 30 évesen
TuskesVanek
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold
:
0.05
#40056
Nov 2 2014 07:37am
Quote (sylke @ Nov 2 2014 02:24pm)
ö is egésznap itt vergödik 30 évesen
ty info
AngryBug
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold
:
0.16
#40057
Nov 2 2014 07:50am
Quote (beni @ Nov 2 2014 12:58pm)
nem viszem túlzásba
csak ebédeltem
miért vagy ilyen jó?
Baleee
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold
:
69.85
#40058
Nov 2 2014 07:51am
Quote (sylke @ 2 Nov 2014 15:24)
ö is egésznap itt vergödik 30 évesen
Mire 30 leszel, neked is lesz ennyi postod.
AngryBug
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold
:
0.16
#40059
Nov 2 2014 07:52am
Quote (Baleee @ Nov 2 2014 01:51pm)
Mire 30 leszel, neked is lesz ennyi postod.
nem tudom ez miért lényeg, ha ugyanakkor regeltek :dd
beni
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold
:
6,440.13
#40060
Nov 2 2014 09:13am
Quote (AngryBug @ Nov 2 2014 02:50pm)
miért vagy ilyen jó?
ez egy nagyon jó kérdés
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
4004
4005
4006
4007
4008
5001
Next
Closed
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact