d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3 > Discuss
Prev1400340044005400640074114Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Nov 1 2012 02:57pm
Quote (l1v3 @ 1 Nov 2012 21:53)
tenyleg, a kulon pvp setrol van mar valami info?


mondjuk az jó lenne, ha lennének olyan pvp cuccok amiket haver nem tud megtalálni

This post was edited by ace07 on Nov 1 2012 02:57pm
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Nov 1 2012 04:06pm
Tudna valaki kölcsönadni pár millát? Úgy 20-25 kéne, hogy tudjak bidelni. 7perc és lejár az item.
Adok biztosítékot is szivesen.
6p

This post was edited by Namechange on Nov 1 2012 04:06pm
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Nov 1 2012 04:13pm
Quote (Namechange @ 2 Nov 2012 00:06)
Tudna valaki kölcsönadni pár millát? Úgy 20-25 kéne, hogy tudjak bidelni. 7perc és lejár az item.
Adok biztosítékot is szivesen.
6p


Köszi lestatöccsebáttya!
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Nov 1 2012 04:15pm
sojra nem lehet statonként kereseni
okj

Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Nov 1 2012 04:17pm
Quote (szabika @ 2 Nov 2012 00:15)
sojra nem lehet statonként kereseni
okj


armorra keress és tedd be filterbe h "vs elites"
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Nov 1 2012 04:18pm
Quote (Anarkin @ Nov 1 2012 11:17pm)
armorra keress és tedd be filterbe h "vs elites"


wubwubwub
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Nov 1 2012 04:19pm
Ha esetleg valakit érdekel, 55mioért vant ben dualresist (@+light) inna sapi 190dex, 6cc 30+vita ahn. biztos megér vagy 100 millát. :c
1d11h

/Sold

This post was edited by Namechange on Nov 1 2012 04:21pm
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Nov 1 2012 04:21pm
Quote (Namechange @ Nov 1 2012 11:19pm)
Ha esetleg valakit érdekel, 55mioért vant ben dualresist (@+light) inna sapi 190dex, 6cc 30+vita ahn. biztos megér vagy 100 millát. :c
1d11h


mondd csak azt h van elado inna sapid : D
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Nov 1 2012 04:22pm
Quote (szabika @ 2 Nov 2012 00:21)
mondd csak azt h van elado inna sapid : D



Nem, de nem is rossz ötlet. :D
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Nov 1 2012 04:28pm
monk csak két öklét tudja dualwieldelni, vagy minden mehet mindennel?
Go Back To Magyar Topic List
Prev1400340044005400640074114Next
Closed New Topic New Poll