d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1400240034004400540065001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Nov 1 2014 05:33pm
Quote (GoreKnight9 @ Nov 1 2014 05:18pm)
mutassatok ennel nagyobb mocskot
protip: nem tudtok
http://www.youtube.com/watch?v=FEWoDdxxQ8w


Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Nov 1 2014 05:36pm
Quote (GoreKnight9 @ 1 Nov 2014 18:18)
mutassatok ennel nagyobb mocskot
protip: nem tudtok


Valami megmozdult bennem ettol a klipptol. El is mentem szarni.
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
Nov 1 2014 06:42pm
Quote (Baleee @ Nov 2 2014 01:36am)
Valami megmozdult bennem ettol a klipptol. El is mentem szarni.


rawen hiányzik innen, annyira nem tudom megfogalmazni, hogy a rajzolt pinára verés a legjobb






de ő biztos meggyőzne mindenkit
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
Nov 1 2014 06:42pm
ja meg mesh, a könyvből baszás mestere, ezt kihagytam
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Nov 1 2014 06:54pm
Quote (Jancsipapa @ Nov 2 2014 12:42am)
ja meg mesh, a könyvből baszás mestere, ezt kihagytam


te végzel időben az egyetemmel János?
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
Nov 1 2014 07:02pm
Quote (rapiddani @ Nov 2 2014 02:54am)
te végzel időben az egyetemmel János?


nálam már nincs ilyen, hogy időben végzés :D de amúgy igen, magamhoz mérten igen
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Nov 1 2014 07:16pm
Quote (rapiddani @ Nov 2 2014 01:54am)
te végzel időben az egyetemmel János?


még este 7-kor is bent volt múltkor, szóval nem
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Nov 1 2014 07:20pm
Quote (Jancsipapa @ Nov 2 2014 01:02am)
nálam már nincs ilyen, hogy időben végzés :D de amúgy igen, magamhoz mérten igen


majd mond el milyen érzés kérlek
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
Nov 1 2014 07:22pm
Quote (rapiddani @ Nov 2 2014 03:20am)
majd mond el milyen érzés kérlek


egyébként kurvajó azt látni, hogy a 'tanár'kollégáim 90%-a nem mer kimenni a táblához, nem hogy 5+ diák elé :D
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Nov 1 2014 07:30pm
Quote (Jancsipapa @ 2 Nov 2014 03:22)
egyébként kurvajó azt látni, hogy a 'tanár'kollégáim 90%-a nem mer kimenni a táblához, nem hogy 5+ diák elé :D


Jo latni, hogy kepviselotarsaim az elozo ciklust alatz alig csinaltak valamit en meg jovoheten mar 8 modosito kavaslatot nyujtok be a szervezeti mukodrsi szabalyzathoz, hogy egyaltalan meglegyen teremtve a korulmeny erdemi testuleti ulesekhez es ne csak a hurrdurrkodas menjen (+a jovo evi koltsegvetesben benne legyen az elkulonitett osszeg az osztondijazasi tervemre).
Go Back To Magyar Topic List
Prev1400240034004400540065001Next
Closed New Topic New Poll