Quote (Anarkin @ Nov 1 2012 08:06pm)
na végre rászántuk magunkat

kingnél norby fagyott, arról nem készült

permafreeze, jó is az a deminishing returns...
http://ws-dev.net/_public/d3/mp10-2.png
http://ws-dev.net/_public/d3/mp10-1.png
az addig jó, hogy az uberek mentek, de mi volt a helyzet a packekkel? ^^