Quote (Cpt_Ghost @ Sep 8 2015 10:59am)
vicces amúgy, hogy pont joey szól be jarának, hogy nem csinál semmit a melóhhelyén, azt ő is itt veri a faszát egész nap
Nem mintha bármi értelme is lenne hozzád szólni, de azért mutasd meg kérlek, hol szóltam én le azért, hogy munkaidőben JSP-zik.
Quote (-joey- @ Sep 8 2015 10:22am)
Nekem inkább az volt érdekes, hogy első komoly munkahely és kb. le se ült a székére, már az volt az első dolga, hogy multit kreáljon spammelni. :D
Itt ugyanis arra utaltam, hogy az első komolyabb munkahelyen nyilván mindenkinek az jut eszébe először, hogy lekreál egy multi accot spammelni.
Köszi a felesleges megszakértést, káromkodást és vanekezést előre is!
This post was edited by -joey- on Sep 8 2015 04:14am