d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev13994004014024034765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Sep 8 2015 04:00am
Quote (Cpt_Ghost @ Sep 8 2015 09:59am)
vicces amúgy, hogy pont joey szól be jarának, hogy nem csinál semmit a melóhhelyén, azt ő is itt veri a faszát egész nap


cry baby
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Sep 8 2015 04:00am
Quote (Cpt_Ghost @ Sep 8 2015 10:59am)
vicces amúgy, hogy pont joey szól be jarának, hogy nem csinál semmit a melóhhelyén, azt ő is itt veri a faszát egész nap


Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Sep 8 2015 04:01am
Quote (Cpt_Ghost @ Sep 8 2015 10:59am)
vicces amúgy, hogy pont joey szól be jarának, hogy nem csinál semmit a melóhhelyén, azt ő is itt veri a faszát egész nap


alszentnek lenni easiest dolog ever :santa:
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Sep 8 2015 04:02am
Quote (BmA_BeMyAngel @ 8 Sep 2015 12:01)
alszentnek lenni easiest dolog ever :santa:


meg vanek se ő volt, semmi ilyesmi
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Sep 8 2015 04:03am
Kezdődik a napi máté-levente erőlködés.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Sep 8 2015 04:03am
Quote (-joey- @ Sep 8 2015 10:00am)


fancy mario

sárgakazis nintendon volt ez rajt :XD igy változott a pálya ahogy mentél előre
olyan volt mintha bugos lenne de gondolták kiadják úgy, ezeknek jó így is
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Sep 8 2015 04:06am
Quote (-joey- @ Sep 8 2015 11:03am)
Kezdődik a napi máté-levente erőlködés.


Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Sep 8 2015 04:14am
Quote (Cpt_Ghost @ Sep 8 2015 10:59am)
vicces amúgy, hogy pont joey szól be jarának, hogy nem csinál semmit a melóhhelyén, azt ő is itt veri a faszát egész nap


Nem mintha bármi értelme is lenne hozzád szólni, de azért mutasd meg kérlek, hol szóltam én le azért, hogy munkaidőben JSP-zik.

Quote (-joey- @ Sep 8 2015 10:22am)
Nekem inkább az volt érdekes, hogy első komoly munkahely és kb. le se ült a székére, már az volt az első dolga, hogy multit kreáljon spammelni. :D


Itt ugyanis arra utaltam, hogy az első komolyabb munkahelyen nyilván mindenkinek az jut eszébe először, hogy lekreál egy multi accot spammelni.

Köszi a felesleges megszakértést, káromkodást és vanekezést előre is! :)

This post was edited by -joey- on Sep 8 2015 04:14am
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Sep 8 2015 04:17am
béküljetek inkább ki, csináljatok együtt egy hc barbit
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
Sep 8 2015 04:18am
Quote (Cpt_Ghost @ Sep 8 2015 11:59am)
vicces amúgy, hogy pont joey szól be jarának, hogy nem csinál semmit a melóhhelyén, azt ő is itt veri a faszát egész nap


hát azért szerintem nagyon nem mindegy, hogy 2 hét vagy 2 év után jut el valaki oda a munkájában, hogy na, néha felnézek már jspre
Go Back To Magyar Topic List
Prev13994004014024034765Next
Add Reply New Topic New Poll