diffegyenletekből írtunk a múlthéten és 88% lett

ilyen hibáim voltak, mint (résztörtekre bontás) 4c=4 --> c=4 a másik hibám meg -2*2 = -2
-.-
Quote (anyd @ 14 May 2012 14:17)
csutortok irunk diffegyenletekbol, meg semmit se tudok.
ontopic: nekem elég 3 szelet papir a makulátlan törléshez. egyszer egy ilyen vekony szalvetat kellett hasznalnom, na az volt a kihivas
Quote (daneeka10 @ 14 May 2012 14:18)
a b részét (nem homogén) meg tudnám tanulni kb. 1-2 óra alatt, azzal már 90 pont körül lennék, az a része ami elvileg könnyebb az totál homály
szerintem mind a ketten meg tudjátok tanulni, ha rááldoztok pár órát, és tudtok deriválni, laplacetransformálini, parciális törtekre bontani, integrálni.
egyenként egyik sem nehéz, csak alkalmazni kell őket sorozatosan.
elszámolni viszont kurvakönnyű, nekem is sikerült, olyanokat alkotni ^^
This post was edited by CyberPunk666 on May 14 2012 07:29am