d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3 > Discuss
Prev13994004014024034114Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 2,882
Joined: Feb 5 2011
Gold: 2,516.03
Warn: 10%
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Aug 1 2011 06:39am
Quote (lakatosmegatron @ 1 Aug 2011 14:39)
wow2


kivéve, hogy irl pénzér lehet venni a mindent

bb zsir uj itemshopok
Member
Posts: 2,882
Joined: Feb 5 2011
Gold: 2,516.03
Warn: 10%
Aug 1 2011 06:47am
Quote (bajcli @ Aug 1 2011 01:39pm)
kivéve, hogy irl pénzér lehet venni a mindent

bb zsir uj itemshopok


olcsóbban adják mint ingame aztán bb zsir uj aukciósház.
Member
Posts: 1,418
Joined: Jul 7 2009
Gold: 0.00
Aug 1 2011 06:48am
Quote (bajcli @ Aug 1 2011 01:39pm)
kivéve, hogy irl pénzér lehet venni a mindent

bb zsir uj itemshopok


A shopokat nem fogja padlóra küldeni. Goldot lehet farmolni, és ott a HC. De ha sikerült botot írni, pár hét alatt 0.01 usd lesz mindennek az ára, és akkor ennyit a nagy álomról. :)
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Aug 1 2011 06:53am
Quote (estamas @ 1 Aug 2011 14:48)
A shopokat nem fogja padlóra küldeni. Goldot lehet farmolni, és ott a HC. De ha sikerült botot írni, pár hét alatt 0.01 usd lesz mindennek az ára, és akkor ennyit a nagy álomról. :)


gondolhatod, hogy a frissen kijött, agyonhypeolt d3-at nem fogják úgy telibefosni, mint a tízéves d2-t...

Quote (lakatosmegatron @ 1 Aug 2011 14:47)
olcsóbban adják mint ingame aztán bb zsir uj aukciósház.


bot nélkül elég nehéz lesz.
Member
Posts: 1,418
Joined: Jul 7 2009
Gold: 0.00
Aug 1 2011 07:01am
Quote (bajcli @ Aug 1 2011 01:53pm)
gondolhatod, hogy a frissen kijött, agyonhypeolt d3-at nem fogják úgy telibefosni, mint a tízéves d2-t...

.


Én úgy gondolom, hogy ha a lewt-nél kb. heti 10k usd-t fizetnek a proggernek, akkor az nem a fánkot fogja zabálni, miután kijött a beta.
Member
Posts: 10,337
Joined: Jun 27 2006
Gold: 23,221.48
Aug 1 2011 07:02am
real money vs gaming (gamecardokat leszamitva) = fail
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Aug 1 2011 07:05am
nem tetszik :(
mellesleg kurvára baromság,hogy d3=wow2
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Aug 1 2011 07:14am
A skill tree és a trait-ek teljes mértékben kikerültek a játékból; trait-ek helyett passzív skillek lesznek.

Az első 2 aktív skill elérhető lvl 1-en a többi csak 6, 12, 18, és 24-es szinten

A három passzív skill lvl 10, 20 és 30-as szinten érhető el.

A skill pontok is eltűntek a játékból, helyette bizonyos szintet el kell érni, hogy a skillek elérhetővé váljanak (egyszerre maximum 6db aktív és 3db passzív skillet lehet használni)

Mivel nincsenek skill pontok ezért a skillek sebzési értékét másból tevődik össze pl.: a Bash a fegyverünk sebzési értékéből származik, a Disintegrate pedig a szintünk előrehaladtával fog fokozatosan erősödni

A DH resource systeme két részből tevődik össze: gyűlölet és fegyelem (hatred and discipline). A gyűlölet gyorsan, a fegyelem lassan regenerálódik. Míg az első a támadó, a második a védekező képességeket aktiválja.
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Aug 1 2011 07:36am
Quote (lakatosmegatron @ 1 Aug 2011 14:47)
olcsóbban adják mint ingame aztán bb zsir uj aukciósház.


mi a fasznak? lol.

akkor már inkább eladják ők is ott :D Miért adnák olcsóbban, neeee.
fejezzük be a hülyeséget.

This post was edited by CyberPunk666 on Aug 1 2011 07:36am
Go Back To Magyar Topic List
Prev13994004014024034114Next
Closed New Topic New Poll