Quote (estamas @ 1 Aug 2011 14:48)
A shopokat nem fogja padlóra küldeni. Goldot lehet farmolni, és ott a HC. De ha sikerült botot írni, pár hét alatt 0.01 usd lesz mindennek az ára, és akkor ennyit a nagy álomról.

gondolhatod, hogy a frissen kijött, agyonhypeolt d3-at nem fogják úgy telibefosni, mint a tízéves d2-t...
Quote (lakatosmegatron @ 1 Aug 2011 14:47)
olcsóbban adják mint ingame aztán bb zsir uj aukciósház.
bot nélkül elég nehéz lesz.