Quote (llllllllllll @ 15 Jul 2015 18:46)
szöul pont elég rák, de a keleti part, busan meg ilyenek eléggé party party
mondjuk inkabb egy 8 eve kellett volna elmennem amikor még a broodwar folyt a csapból is
#esportturizmus
amugy dunno, nyilvan nem csak szoult neznem meg hamar ott vagyok, de azert korulneznek ott is