d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > 5 Perc és Széna Megy Haza
Prev1394041424383Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Jul 15 2015 10:28am
Quote (jarabekg @ 15 Jul 2015 17:12)
mi


sry, azt hittem
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Jul 15 2015 10:36am
Quote (BmA_BeMyAngel @ Jul 15 2015 05:08pm)
szerintem hoex


Quote (RRC @ Jul 15 2015 05:09pm)
teljesen megőrült szegény :s


Igazából egyedül postolok ide minden nap, ti csak az őrült elmém fantazmagóriái vagytok egytől-egyig.
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jul 15 2015 10:39am
Quote (-joey- @ 15 Jul 2015 18:36)
Igazából egyedül postolok ide minden nap, ti csak az őrült elmém fantazmagóriái vagytok egytől-egyig.


++
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jul 15 2015 10:44am
Quote (Cpt_Ghost @ Jun 18 2015 07:40pm)
te amúgy kajakra mész kóreába élni?


y
valószínűleg jövő tavasz végén
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jul 15 2015 10:45am
Quote (-joey- @ 15 Jul 2015 18:36)
Igazából egyedül postolok ide minden nap, ti csak az őrült elmém fantazmagóriái vagytok egytől-egyig.


++
Quote (llllllllllll @ 15 Jul 2015 18:44)
y
valószínűleg jövő tavasz végén


lóóól az elég jósh
én is el akarok menni valamikor szöulba 1x

This post was edited by Cpt_Ghost on Jul 15 2015 10:45am
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jul 15 2015 10:46am
Quote (Cpt_Ghost @ Jul 15 2015 04:45pm)
++


lóóól az elég jósh
én is el akarok menni valamikor szöulba 1x


szöul pont elég rák, de a keleti part, busan meg ilyenek eléggé party party
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jul 15 2015 10:48am
Quote (llllllllllll @ 15 Jul 2015 18:46)
szöul pont elég rák, de a keleti part, busan meg ilyenek eléggé party party


mondjuk inkabb egy 8 eve kellett volna elmennem amikor még a broodwar folyt a csapból is
#esportturizmus
amugy dunno, nyilvan nem csak szoult neznem meg hamar ott vagyok, de azert korulneznek ott is
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jul 15 2015 10:49am
Quote (Cpt_Ghost @ Jul 15 2015 04:48pm)
mondjuk inkabb egy 8 eve kellett volna elmennem amikor még a broodwar folyt a csapból is
#esportturizmus
amugy dunno, nyilvan nem csak szoult neznem meg hamar ott vagyok, de azert korulneznek ott is


majd kimegyünk, profi esport playerek leszünk és küldünk szénának kólát meg pizzát
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jul 15 2015 10:52am
Quote (llllllllllll @ 15 Jul 2015 18:49)
majd kimegyünk, profi esport playerek leszünk és küldünk szénának kólát meg pizzát


ennyi, joló only once
mondjuk a koreai lanyok meg jok is, lehet ott is maradnek
csak sose leszek olyan jo mint maru :(

This post was edited by Cpt_Ghost on Jul 15 2015 10:52am
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 27 2015 06:26am
még 1 óra 34 perc

This post was edited by Senee on Jul 27 2015 06:26am
Go Back To Magyar Topic List
Prev1394041424383Next
Add Reply New Topic New Poll