Quote (llllllllllll @ Jan 22 2015 11:17pm)
aaaaa
na jo van, de te az utszara mennel ki vele, ahol nincsen kegyelem
nekem nem jon be, csak ezt akarom mondani
e:
Quote (Lacii @ Jan 22 2015 11:19pm)
hogy a fenébe látod az ilyet, fél szeme árnyékban van :D feketével sminkelve+ direkt szemcsés a minőség(jó mondjuk általában direkt elbasszák a képet)
hat olyan szeles az alla, mint az enyem ketszer, annyira nem nehez nem eszrevenni

e2:
ja hogy te mar nem azt kvotoltad, hat nekem a szep szemoldok az olyan, hogy nem is tul vastag meg nem is tul vekony, szabalyos az ive es koveti a szem vonalat, oszt a daginak is pont olyan, szal azert mondtam, hogy annak a legszebb
This post was edited by Taszilo.^ on Jan 22 2015 04:24pm