Quote (Vismajor @ Oct 9 2014 05:52pm)
nem, egy söröző az operával szembeni utcában
az csak poén volt, a videón úgy látszik hogy szarrá keménykedem magam rajta de közbe mondtam neki h nem akarom bántani csak kis fogyaték
ezt ő is tudja nagyon jól csak nem tisztáz engem mert örül nekih azt hiszik +1 ember megakarta verni
azért ment oda levente, hogy leszedjen róla
és amugy meg ezt belemászva az arcába magyarázva kell neki mondani
meg fenyiteni h nem akarod bántani de egy szardarab
k
remek ember vagy
ird be beni bajcli dejv, öket szereted
mert öket nem basztatja senki
te csak azokat basztatod akiket mindenki más basztat
hajrá barcelona
populista