d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Mjuzik Topik
Prev13940414243Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Oct 9 2014 11:57am
Quote (Vismajor @ Oct 9 2014 05:52pm)
nem, egy söröző az operával szembeni utcában


az csak poén volt, a videón úgy látszik hogy szarrá keménykedem magam rajta de közbe mondtam neki h nem akarom bántani csak kis fogyaték
ezt ő is tudja nagyon jól csak nem tisztáz engem mert örül nekih  azt hiszik +1 ember megakarta verni


azért ment oda levente, hogy leszedjen róla

és amugy meg ezt belemászva az arcába magyarázva kell neki mondani
meg fenyiteni h nem akarod bántani de egy szardarab
k

remek ember vagy
ird be beni bajcli dejv, öket szereted
mert öket nem basztatja senki
te csak azokat basztatod akiket mindenki más basztat
hajrá barcelona
populista
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Oct 9 2014 11:58am
Quote (Senee @ Oct 9 2014 06:57pm)
azért ment oda levente, hogy leszedjen róla

és amugy meg ezt belemászva az arcába magyarázva kell neki mondani
meg fenyiteni h nem akarod bántani de egy szardarab
k

remek ember vagy
ird be beni bajcli dejv, öket szereted
mert öket nem basztatja senki
te csak azokat basztatod akiket mindenki más basztat
hajrá barcelona
populista


múltkor beszóltam hogy nyomi vagy, látom nagyon fájt mert az 5 postból amit életedben hozzám intéztél ez a 3. 2 nap alatt :D
Bevoltam baszva, nyílván ewgy nyomorák voltam de egy ujjal sem értem hozzád és kétlem h bármikor is veszélyben érezte magát velem szemben
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Oct 9 2014 11:59am
ne bántsátok ricit. veszélyeztetett állatfaj :c
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Oct 9 2014 11:59am
Quote (Vismajor @ Oct 9 2014 05:58pm)
múltkor beszóltam hogy nyomi vagy, látom nagyon fájt mert az 5 postból amit életedben hozzám intéztél ez a 3. 2 nap alatt :D
Bevoltam baszva, nyílván ewgy nyomorák voltam de egy ujjal sem értem hozzád és kétlem h bármikor is veszélyben érezte magát velem szemben


azért fáj mert mi az anyáddal bántottalak meg, hogy te itt ignorálgatsz engem meg pofázol
igen, pont ezaz, hogy 5 postot intéztem eddig hozzád és ez a kettő volt sértő.. ez meg a harmadik
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Oct 9 2014 12:00pm
Quote (Vismajor @ 9 Oct 2014 19:58)
múltkor beszóltam hogy nyomi vagy, látom nagyon fájt mert az 5 postból amit életedben hozzám intéztél ez a 3. 2 nap alatt :D
Bevoltam baszva, nyílván ewgy nyomorák voltam de egy ujjal sem értem hozzád és kétlem h bármikor is veszélyben érezte magát velem szemben


Mesh is igy vedekezett a keses incidens utan.

Csak, hogy porogjon a topic.
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Oct 9 2014 12:01pm
Quote (Senee @ Oct 9 2014 06:59pm)
azért fáj mert mi az anyáddal bántottalak meg, hogy te itt ignorálgatsz engem meg pofázol
igen, pont ezaz, hogy 5 postot intéztem eddig hozzád és ez a kettő volt sértő.. ez meg a harmadik


Ki pofázik, és ha nem írsz nekem, én meg nem neked, akkor mist ki ignorál kit vagy mivan
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Oct 9 2014 12:07pm
jól van szopjál lovat
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Oct 9 2014 12:08pm
Jo topic lett.
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Oct 9 2014 12:09pm
Quote (josheide @ Oct 9 2014 07:08pm)
Jo topic lett.


Szénkefe mindig nagyon begorombul ha én oltom be, szerintem nagyon tisztelhet a nőkél elért eredményeim miatt
lol
hi sub
hi jarabegk
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Oct 9 2014 12:09pm
senee nagyon könnyen elveszti az irányítást mostanában, össze kell gyűjteni a flamelős postjait
Go Back To Magyar Topic List
Prev13940414243Next
Add Reply New Topic New Poll