d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Sub-sorozes > Mert Mindenki Lusta Megszervezni
Prev1394041424379Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Sep 23 2014 04:09pm
Quote (CyberPunk666 @ 23 Sep 2014 23:08)
látom senki nem akarja felvállalni, hogy kinyögje a részleteket, szal inkább megyek aludni.


Megirom en csak tldr lesz es kicsit meg dolgozik az alkohol.
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Sep 23 2014 04:12pm
éppen amikor a legjobban éhen akartam halni, joshi megjelent mellettem egy önzetlen csokival

Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Sep 23 2014 04:13pm
Quote (Anarkin @ 23 Sep 2014 23:12)
éppen amikor a legjobban éhen akartam halni, joshi megjelent mellettem egy önzetlen csokival

http://i.imgur.com/LQDXf6O.png


és csinál egy ilyen szart amikor hazaér
anarkin miért vagy ilyen jó?
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Sep 23 2014 04:15pm
Quote (Cpt_Ghost @ 23 Sep 2014 23:13)
és csinál egy ilyen szart amikor hazaér
anarkin miért vagy ilyen jó?


ne viccelj a teljest logot a buszon ps-eltem
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Sep 23 2014 04:17pm
Quote (Anarkin @ 23 Sep 2014 23:15)
ne viccelj a teljest logot a buszon ps-eltem


röhögök
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Sep 23 2014 04:18pm
Szóval a történet röviden...

Vis mindazon ellenére amiket itt a fórumon kapni szokott a szentje, elhozta a barátnőjét (aki mellesleg nagyon kedves aranyos lány).
Jara nem volt valami úriember és elejtett néha egy egy megjegyzést. Szerencsére "csak" magyarul.
Aztán Vis kapott zsinórban vagy 5 pálinkát.
Kimetünk zu blázen.
Jara megint benyögött valamit megint Vis nőjéről.
Vis ütött először, egy csattanós pofont kapott Jara.
Szétszedtük őket mielőtt eszkalálódott volna, próbáltuk lebeszélni jarát hogy visszaüssön. Úgy tűnt hogy sikerrel jártunk.
Vis masszív részegen megpróbálta megmagyarázni hogy jara megérdemelte de hogy ezzel ő letudottnak véli a dolgot és béküljenek ki.
Vis széttárta karjait hogy szerető ölelésébe fogadja Jarát.
Jara először úgy tett mintha belemenne az ölelésbe majd megpróbálta elég sunyin tökönverni Vist.
Aztán még egy kis szóváltás.

éééés Anarkin, Cpt, Tevetave és én hazajöttünk mert ment az uccsó metró de közben még ettünk 2 sport szeletet meg egy egy gyrost.
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Sep 23 2014 04:19pm
Quote (josheide @ 24 Sep 2014 00:18)
Szóval a történet röviden...

Vis mindazon ellenére amiket itt a fórumon kapni szokott a szentje, elhozta a barátnőjét (aki mellesleg nagyon kedves aranyos lány).
Jara nem volt valami úriember és elejtett néha egy egy megjegyzést. Szerencsére "csak" magyarul.
Aztán Vis kapott zsinórban vagy 5 pálinkát.
Kimetünk zu blázen.
Jara megint benyögött valamit megint Vis nőjéről.
Vis ütött először, egy csattanós pofont kapott Jara.
Szétszedtük őket mielőtt eszkalálódott volna, próbáltuk lebeszélni jarát hogy visszaüssön. Úgy tűnt hogy sikerrel jártunk.
Vis masszív részegen megpróbálta megmagyarázni hogy jara megérdemelte de hogy ezzel ő letudottnak véli a dolgot és béküljenek ki.
Vis széttárta karjait hogy szerető ölelésébe fogadja Jarát.
Jara először úgy tett mintha belemenne az ölelésbe majd megpróbálta elég sunyin tökönverni Vist.
Aztán még egy kis szóváltás.

éééés Anarkin, Cpt, Tevetave és én hazajöttünk mert ment az uccsó metró de közben még ettünk 2 sport szeletet meg egy egy gyrost.


10/10
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Sep 23 2014 04:20pm
Quote (Anarkin @ 23 Sep 2014 23:12)
éppen amikor a legjobban éhen akartam halni, joshi megjelent mellettem egy önzetlen csokival

http://i.imgur.com/LQDXf6O.png


Ezt engedelmeddel lementem :D

Ja és remélem látjátok hogy igyekeztem happy endinget adni a sztorinak.
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Sep 23 2014 04:23pm
meg se basztátok vis nőjét

csalódok naponta
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Sep 23 2014 04:23pm
Quote (josheide @ 23 Sep 2014 23:18)
Szóval a történet röviden...

Vis mindazon ellenére amiket itt a fórumon kapni szokott a szentje, elhozta a barátnőjét (aki mellesleg nagyon kedves aranyos lány).
Jara nem volt valami úriember és elejtett néha egy egy megjegyzést. Szerencsére "csak" magyarul.
Aztán Vis kapott zsinórban vagy 5 pálinkát.
Kimetünk zu blázen.
Jara megint benyögött valamit megint Vis nőjéről.
Vis ütött először, egy csattanós pofont kapott Jara.
Szétszedtük őket mielőtt eszkalálódott volna, próbáltuk lebeszélni jarát hogy visszaüssön. Úgy tűnt hogy sikerrel jártunk.
Vis masszív részegen megpróbálta megmagyarázni hogy jara megérdemelte de hogy ezzel ő letudottnak véli a dolgot és béküljenek ki.
Vis széttárta karjait hogy szerető ölelésébe fogadja Jarát.
Jara először úgy tett mintha belemenne az ölelésbe majd megpróbálta elég sunyin tökönverni Vist.
Aztán még egy kis szóváltás.

éééés Anarkin, Cpt, Tevetave és én hazajöttünk mert ment az uccsó metró de közben még ettünk 2 sport szeletet meg egy egy gyrost.


az a gyros eléggé csipte a pofámat lel
Go Back To Magyar Topic List
Prev1394041424379Next
Add Reply New Topic New Poll