Quote (Bendeguz @ 2 Jun 2012 16:48)
Ezt még mindig nem bírom feldolgozni, hogy a kedvenc szereplőm a sorozatban egy rohadt ratyi.

Mosmár nem is a kedvencem...
lehet, hogy csak eljátssza, hiszen gotban meg nőkkel hempereg
nem találtam rá semmilyen official infot, hogy meleg lenne