d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Game Of Thrones > Spoilerspoilerspoiler
Prev13940414243214Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jun 2 2012 05:45am

haters gonna hate

This post was edited by SummertimeClothes on Jun 2 2012 05:45am
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Jun 2 2012 05:46am
jol megjeleniti
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jun 2 2012 05:46am
Quote (GoreKnight9 @ 2 Jun 2012 13:46)
jol megjeleniti


nekem jo
http://s8.postimage.org/kf92gsk03/1336991950160.gif
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Jun 2 2012 05:48am
Quote (SummertimeClothes @ 2 Jun 2012 13:46)


swag
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jun 2 2012 06:22am
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Jun 2 2012 07:56am
amúgy ser pounce > all.
Banned
Posts: 3,421
Joined: Mar 11 2012
Gold: 0.00
Jun 2 2012 08:08am
Quote (RRC @ Jun 2 2012 12:34pm)


THE KING IN THE NORTH

:DDDD
Banned
Posts: 3,421
Joined: Mar 11 2012
Gold: 0.00
Jun 2 2012 08:48am
Ezt még mindig nem bírom feldolgozni, hogy a kedvenc szereplőm a sorozatban egy rohadt ratyi. :(
Mosmár nem is a kedvencem...
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jun 2 2012 08:51am
Quote (Bendeguz @ 2 Jun 2012 16:48)
Ezt még mindig nem bírom feldolgozni, hogy a kedvenc szereplőm a sorozatban egy rohadt ratyi. :(
Mosmár nem is a kedvencem...


>2012
>homophobia
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jun 2 2012 08:53am
Quote (Bendeguz @ 2 Jun 2012 16:48)
Ezt még mindig nem bírom feldolgozni, hogy a kedvenc szereplőm a sorozatban egy rohadt ratyi. :(
Mosmár nem is a kedvencem...


lehet, hogy csak eljátssza, hiszen gotban meg nőkkel hempereg

nem találtam rá semmilyen official infot, hogy meleg lenne
Go Back To Magyar Topic List
Prev13940414243214Next
Add Reply New Topic New Poll