Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Nov 14 2011 08:21pm)
te vagy troll vagy, vagy nagyon primitív
pont az ilyenekre nem valaszolok, tipikus kocka gyerek.
most tenyleg azok az emberek akik ezt jelenleg olvassak,
azok legyenek szivessek elolvasni amit irtam:
"Nagyon szepen koszonom a kedvesseged.
Te vagy itt a masodik ember akinek van hozzam egy jo szava is.
En ugy jottem fel, hogy senkinek nem artok errefol mindenki ram tamad,
de hagyni meg sosem fogom magam...
En meg kb ugy mukodok mint egy tukor szinte, azt adom amit kapok.
Koszi szepen megegyszer a kedvesseged!"
Es utana oda ir egy ilyet a gyerek:
"te vagy troll vagy, vagy nagyon primitív "
Ez szerintetek mi? :S