d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Memories > Nostalgia
Prev1394041424364Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 1,905
Joined: Jul 19 2006
Gold: 0.00
Nov 14 2011 02:18pm
Quote (Rawen @ Nov 14 2011 08:15pm)
beni egy szánalmas fasz csak játssza az agyát meg nyal ide-oda
én bírlak téged,sokkal jobb ember vagy


Nagyon szepen koszonom a kedvesseged.
Te vagy itt a masodik ember akinek van hozzam egy jo szava is.
En ugy jottem fel, hogy senkinek nem artok errefol mindenki ram tamad,
de hagyni meg sosem fogom magam...
En meg kb ugy mukodok mint egy tukor szinte, azt adom amit kapok.
Koszi szepen megegyszer a kedvesseged!
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Nov 14 2011 02:19pm
Quote (Kajnista @ Nov 14 2011 09:18pm)
Nagyon szepen koszonom a kedvesseged.
Te vagy itt a masodik ember akinek van hozzam egy jo szava is.
En ugy jottem fel, hogy senkinek nem artok errefol mindenki ram tamad,
de hagyni meg sosem fogom magam...
En meg kb ugy mukodok mint egy tukor szinte, azt adom amit kapok.
Koszi szepen megegyszer a kedvesseged!


sírok, nevetek
Member
Posts: 1,905
Joined: Jul 19 2006
Gold: 0.00
Nov 14 2011 02:19pm
Quote (tevetava @ Nov 14 2011 08:15pm)
regular beni


ja tipikus, oldalakon at hangoztatta, hogy allitolag van olyan screenshotja ahol nekem pm-be leirja hogy hol es mikor talalkozunk.
kertem, hogy toltse fel, nem tette, inkabb irt egy versnek nem mondhato hulyeseget...
Sosem akart velem talalkozni, ez az igazsag.

This post was edited by Kajnista on Nov 14 2011 02:21pm
Member
Posts: 1,905
Joined: Jul 19 2006
Gold: 0.00
Nov 14 2011 02:21pm
Quote (Vismajor @ Nov 14 2011 08:19pm)
sírok, nevetek


bipolaris zavar?
Member
Posts: 23,789
Joined: May 23 2006
Gold: 70,255.00
Nov 14 2011 02:21pm
én is utálom benit!
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Nov 14 2011 02:21pm
Quote (Kajnista @ 14 Nov 2011 21:18)
Nagyon szepen koszonom a kedvesseged.
Te vagy itt a masodik ember akinek van hozzam egy jo szava is.
En ugy jottem fel, hogy senkinek nem artok errefol mindenki ram tamad,
de hagyni meg sosem fogom magam...
En meg kb ugy mukodok mint egy tukor szinte, azt adom amit kapok.
Koszi szepen megegyszer a kedvesseged!


te vagy troll vagy, vagy nagyon primitív
Member
Posts: 15,009
Joined: Jul 3 2008
Gold: 10.66
Nov 14 2011 02:22pm
Quote (Kajnista @ 14 Nov 2011 21:21)
bipolaris zavar?


nem. mániás depresszió :mellow:
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Nov 14 2011 02:22pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 14 Nov 2011 21:21)
te vagy troll vagy, vagy nagyon primitív


ne szidjad o csak jo szandekkal jott vissza :angry:
Member
Posts: 1,905
Joined: Jul 19 2006
Gold: 0.00
Nov 14 2011 02:23pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Nov 14 2011 08:21pm)
te vagy troll vagy, vagy nagyon primitív


pont az ilyenekre nem valaszolok, tipikus kocka gyerek.
most tenyleg azok az emberek akik ezt jelenleg olvassak,
azok legyenek szivessek elolvasni amit irtam:

"Nagyon szepen koszonom a kedvesseged.
Te vagy itt a masodik ember akinek van hozzam egy jo szava is.
En ugy jottem fel, hogy senkinek nem artok errefol mindenki ram tamad,
de hagyni meg sosem fogom magam...
En meg kb ugy mukodok mint egy tukor szinte, azt adom amit kapok.
Koszi szepen megegyszer a kedvesseged!"

Es utana oda ir egy ilyet a gyerek:

"te vagy troll vagy, vagy nagyon primitív "

Ez szerintetek mi? :S
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Nov 14 2011 02:24pm
WTF, EZ A TOPIC MÉG MINDIG ÉL?
Go Back To Magyar Topic List
Prev1394041424364Next
Closed New Topic New Poll