d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Sc Ii és Wow Duel "eb" Live Stream
Prev1394041424380Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 37,225
Joined: Oct 22 2006
Gold: 5,275.00
Aug 6 2011 12:14pm
Quote (Taszilo.^ @ 6 Aug 2011 20:10)
gsl-t minek ehhez hasonlitani? gsl-en majdnem 80k $-ert megy a harc, _picivel_ nagyobb a tet


miért te egy focimeccset úgy nézel, hogy mennyi a tétje az adott meccsnek?


ha egy meccs jó akkor jó és qvára mind1 mi a tétje
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Aug 6 2011 12:15pm
Quote (Cpt_Ghost @ Aug 6 2011 07:12pm)
tenyleg, itt most mi a nyeremeny?


The top European StarCraft II players and World of Warcraft arena teams are being invited to battle it out for prestige and hefty rewards. In addition to a prize money pool of over $52,000, they have the chance to grab prestigious spots at the 2011 Global Battle.net Invitational, which will be held at BlizzCon 2011 in Anaheim, California.

wow+sc2 52k
oruljon 10k-nak az elso

Quote (ReDEyeS @ Aug 6 2011 07:14pm)
miért te egy focimeccset úgy nézel, hogy mennyi a tétje az adott meccsnek?


ha egy meccs jó akkor jó és qvára mind1 mi a tétje


te miert hasonlitod az sc2-t a focihoz?

This post was edited by Taszilo.^ on Aug 6 2011 12:15pm
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Aug 6 2011 12:21pm
egy oldallal ezelőtt megdicsértem őket, hogy kiírják mikor kezdődik a köv esemény, de 20:15 elmúlt már...
Member
Posts: 37,225
Joined: Oct 22 2006
Gold: 5,275.00
Aug 6 2011 12:21pm
Quote (CyberPunk666 @ 6 Aug 2011 20:21)
egy oldallal ezelőtt megdicsértem őket, hogy kiírják mikor kezdődik a köv esemény, de 20:15 elmúlt már...


6 perc csúszás... viselhető :D
Member
Posts: 37,225
Joined: Oct 22 2006
Gold: 5,275.00
Aug 6 2011 12:24pm
Quote (Taszilo.^ @ 6 Aug 2011 20:15)



te miert hasonlitod az sc2-t a focihoz?


mert én ezeket a meccseket mint szórakozás nézem... mint bármelyik másik sporteseményt


miért ne lehetne összehasonlítani őket? (arra ne térjünk ki hogy az egyik agyi tevékenység a másik fizikai stb..stb... én szimplán csak a néző szemszögéből nézem)
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Aug 6 2011 12:24pm
már lement pár wow arena is csak azt nem streamelték, legalább Draintrainy csapata első meccset 3-1re nyerte (ha már van magyar játékos szurkoljunk neki)

This post was edited by CyberPunk666 on Aug 6 2011 12:24pm
Member
Posts: 37,225
Joined: Oct 22 2006
Gold: 5,275.00
Aug 6 2011 12:27pm
Quote (CyberPunk666 @ 6 Aug 2011 20:24)
már lement pár wow arena is csak azt nem streamelték, legalább Draintrainy csapata első meccset 3-1re nyerte (ha már van magyar  játékos szurkoljunk neki)


hajráhajrá


de akarok wow meccset is látni... faxom

érdekel hogy az milyen :P

This post was edited by ReDEyeS on Aug 6 2011 12:29pm
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Aug 6 2011 12:38pm
faszomért kell ennyit várni
inkább megyek játszom egyet..
Member
Posts: 37,225
Joined: Oct 22 2006
Gold: 5,275.00
Aug 6 2011 12:38pm
Quote (tevetava @ 6 Aug 2011 20:38)
faszomért kell ennyit várni
inkább megyek játszom egyet..


-_-

kiakasztó


arról már nem is beszélve h mit össze nyámnyognak ezek a gyökerek... rágó nélkül nem élet az élet vagy mivan? :o

This post was edited by ReDEyeS on Aug 6 2011 12:38pm
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Aug 6 2011 12:38pm
Quote (tevetava @ 6 Aug 2011 20:38)
faszomért kell ennyit várni
inkább megyek játszom egyet..


tényleg botrány, hogy ekkora csúszásban húzzák az időt.

legalább beraknák addig a wowot.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1394041424380Next
Add Reply New Topic New Poll