d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Lelkifuri / Hülyevoltam, Mit Tegyek? ... > :(
Prev13940414243129Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
May 18 2011 02:02pm
Quote (zsansaccount @ May 18 2011 09:01pm)
: DDDDD
egyszer csak tolják be déjvet bekötözött karral, vigyorogva


:'DDDDDD
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
May 18 2011 02:02pm
Quote (zsansaccount @ 18 May 2011 22:01)
: DDDDD
egyszer csak tolják be déjvet bekötözött karral, vigyorogva


azt mondta, hogy kocsival megy, de azt nem, hogy a sajátjával :D lehet a mentőre gondolt.

This post was edited by CyberPunk666 on May 18 2011 02:02pm
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
May 18 2011 02:03pm
Quote (HunIndex @ 18 May 2011 22:01)
http://www.medlist.com/Magyar/Korhazak/083.htm   
          itten nincsen olyan


ezek csak osztályvezetők imo
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
May 18 2011 02:04pm
Quote (HunIndex @ 18 May 2011 22:01)
http://www.medlist.com/Magyar/Korhazak/083.htm              itten nincsen olyan


hunsub, better than sherlock
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
May 18 2011 02:05pm
figyi már,kérdezd már meg a nővért,hogy ahhoz mit kell csinálnom,hogy 1 kis morfiumot is kapjak
Member
Posts: 14,694
Joined: May 3 2010
Gold: 12,653.66
May 18 2011 02:05pm
Quote (TouchCow @ 18 May 2011 22:04)
hunsub, better than sherlock


hehe :D
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
May 18 2011 02:05pm
Quote (Saenchai @ 18 May 2011 21:05)
figyi már,kérdezd már meg a nővért,hogy ahhoz mit kell csinálnom,hogy 1 kis morfiumot is kapjak


vág le a kezed
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
May 18 2011 02:06pm
Quote (Saenchai @ 18 May 2011 22:05)
figyi már,kérdezd már meg a nővért,hogy ahhoz mit kell csinálnom,hogy 1 kis morfiumot is kapjak


rák, végső stádium.
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
May 18 2011 02:06pm
Quote (Inakwo @ May 18 2011 10:05pm)
vág le a kezed


ahhoz még be kell vennem 2 xanaxot
afk
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
May 18 2011 02:06pm
Quote (EdwardElric @ 18 May 2011 21:54)
még 10 perc és megint pihi ...  este tök vicces a korház  (am a szent Ferenc korházban vagyok miskolc)
amikor szaladgálnak a növérek az öregekhez hogy pelenkát cseréljenek rajtuk , meg amikor a kis hülyegyerek mellettem felgyujtotta a garázst és azt hiszik róla is hogy öngyi akart lenni , pedig nekem elmondta csak cigizni akart de a benzin ott volt mellette ... és bumm  a haja leégett elég ronda látvány meg olyan mint akit végig borotváltak
a lábát még nem láttam mert le van takarva folyamatosan de biztos csúnya ...
de most egyszer tök jó kedvem van rá egy órára meg mint aki szarik a világba ...


jó hagyjuk már :zzz:
Go Back To Magyar Topic List
Prev13940414243129Next
Closed New Topic New Poll