Quote (ZeNoR @ Jul 2 2010 07:50am)
és mikor feküdtél le hogy már 8kor fel tudtál kelni ?
jókésőn, megnéztük az "elátkozott ellát" még este, annak lyan éjfél körül lett vége, elszívtunk egy cigit, hozzámbújt elaludt én meg néztem a bruce willises filmet, volt vagy 2 óra hosszú
de tök nem vok álmos eléggé wtf
meleg van =(