d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > A Nagy Hunsub Signature Szépségverseny! > Most Indul! :)
Prev1394041424365Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,496
Joined: Jul 3 2008
Gold: 90.30
May 31 2010 06:28am
Quote (Fezmin @ 31 May 2010 14:25)
Na látom "jártathatom én a számat..." :P

Akkor: Predi Win! ;)


akkor mostantól az nyerjen aki a második lesz.
Member
Posts: 21,013
Joined: Oct 12 2006
Gold: 35,050.00
Trader: Trusted
May 31 2010 06:29am
Quote (beni @ May 31 2010 01:27pm)
Most csináljunk kié a második legjobb sign versenyt :drool:



Hehe lehet azt kéne! :P ^_^

Topic címe: Kié az a sig a subon ami a legszebb Predié után! :)

Quote (ZeNoR @ May 31 2010 01:28pm)
akkor mostantól az nyerjen aki a második lesz.


Ezzel csak az a baj, hogy a peredin lévő 15 szavazatot, ha más/mások kapja/kapják, teljesen más végeredmény lehetet volna. :)

This post was edited by Fezmin on May 31 2010 06:32am
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
May 31 2010 06:32am
GGGGGGGGGGGGGgggggggzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzGzGzGzGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ
GGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZz
gggggggggggggggggggggggggZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
gggggggggggggggggZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZGGGGGGGGGGGGGGGGGGGzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
May 31 2010 06:33am
Quote (Oberon_os @ 31 May 2010 14:32)
GGGGGGGGGGGGGgggggggzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzGzGzGzGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ
GGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZz
gggggggggggggggggggggggggZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
gggggggggggggggggZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZGGGGGGGGGGGGGGGGGGGzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz


Hihetetlen helyzeteket oldott meg!
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
May 31 2010 06:34am
Quote (Fezmin @ May 31 2010 01:29pm)


Ezzel csak az a baj, hogy a peredin lévő 15 szavazatot, ha más/mások kapja/kapják, teljesen más végeredmény lehetet volna. :)


De nem jó, mert van még bolyhos nyuszitappancs baales a listában :( Akkor ki lesz a harmadik verseny?
Member
Posts: 21,013
Joined: Oct 12 2006
Gold: 35,050.00
Trader: Trusted
May 31 2010 06:39am
Quote (beni @ May 31 2010 01:34pm)
De nem jó, mert van még bolyhos nyuszitappancs baales a listában :( Akkor ki lesz a harmadik verseny?


Sehogy sem lesz ez jó! :P
Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold: 0.31
May 31 2010 06:40am
Quote (Fezmin @ 31 May 2010 13:39)
Sehogy sem lesz ez jó! :P


dedede, enyém a második legjobb, és kész :D
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
May 31 2010 06:44am
Quote (ZeNoR @ 31 May 2010 13:28)
akkor mostantól az nyerjen aki a második lesz.


alapjában véve a tiéd is tetszik csak a írás nem jo rajta imo :c
Member
Posts: 1,059
Joined: Apr 28 2008
Gold: 0.00
May 31 2010 06:44am
[x] Sin
Member
Posts: 21,013
Joined: Oct 12 2006
Gold: 35,050.00
Trader: Trusted
May 31 2010 06:47am
Predi: 15
Sin: 8
Beni: 5
ElCapitano: 5
Ad4mz: 5
Frostler: 5
Klontar: 4
Banyek: 4
Sunnymarcel: 4
Kriza: 4
Anamy: 4
InfamousMythos: 4
Lacoking: 3
TeXxas: 3
Josheide: 3
Fezmin: 3
xGurke: 2
Vismajor: 2
Uberpro123: 2
Bajcli: 2
Szabika: 1
Jarabekg: 1
Vharimatras: 1
Zenebuddhizmus: 1
Cpt_Ghost: 1
Nerz8: 1
Jupi: 1
My_Acc_Is_Bazur: 1
H4xooR: 1
ReDEyeS: 1

This post was edited by Fezmin on May 31 2010 06:52am
Go Back To Magyar Topic List
Prev1394041424365Next
Add Reply New Topic New Poll