Quote (beni @ May 31 2010 01:27pm)
Most csináljunk kié a második legjobb sign versenyt

Hehe lehet azt kéne!

Topic címe: Kié az a sig a subon ami a legszebb Predié után!

Quote (ZeNoR @ May 31 2010 01:28pm)
akkor mostantól az nyerjen aki a második lesz.
Ezzel csak az a baj, hogy a peredin lévő 15 szavazatot, ha más/mások kapja/kapják, teljesen más végeredmény lehetet volna.
This post was edited by Fezmin on May 31 2010 06:32am