d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official RuneScape Topic
Prev1394041424369Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Feb 7 2011 01:15pm
Quote (Klontar @ 7 Feb 2011 20:11)
csak legyen már meg a 80 ranged, mert egyszerűen ki nem állhatom ezt a skillt, olyan unalmas és lassú :D

http://i54.tinypic.com/xarii8.png

aztán ha megvan a 80 ranged, jöhet a 68 smithing, már csak az hiányzik explorer's ring 4-hez :zzz:


alcholod közben az esett dmedeket ugye? :P
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold: 10,494.00
Trader: Trusted
Feb 7 2011 01:16pm
Quote (tevetava @ 7 Feb 2011 20:15)
alcholod közben az esett dmedeket ugye? :P


2 rune med esett idáig, de nem hoztam alch rúnát
majd ha megyek bankolni akkor hialchozom őket
még a nyilakat is csak elvétve veszem fel, olyan szinten szenvedek a rangedeléstől :D
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Feb 7 2011 01:22pm
Quote (Klontar @ 7 Feb 2011 20:16)
2 rune med esett idáig, de nem hoztam alch rúnát
majd ha megyek bankolni akkor hialchozom őket
még a nyilakat is csak elvétve veszem fel, olyan szinten szenvedek a rangedeléstől :D


rune med.. de rég játszottam már, ezt is elfelejtettem
látom neked sem a mining a kedvenc skilled. na annál szarabb nincs.. :D
mióta tolod? napi szinten, vagy csak hobbiból?
Member
Posts: 6,942
Joined: Sep 7 2009
Gold: 0.00
Feb 7 2011 01:23pm
Quote (Klontar @ 7 Feb 2011 21:11)
csak legyen már meg a 80 ranged, mert egyszerűen ki nem állhatom ezt a skillt, olyan unalmas és lassú :D

http://i54.tinypic.com/xarii8.png

aztán ha megvan a 80 ranged, jöhet a 68 smithing, már csak az hiányzik explorer's ring 4-hez :zzz:


f2p :zzz:
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold: 10,494.00
Trader: Trusted
Feb 7 2011 01:26pm
Quote (tevetava @ 7 Feb 2011 20:22)
rune med.. de rég játszottam már, ezt is elfelejtettem
látom neked sem a mining a kedvenc skilled. na annál szarabb nincs.. :D
mióta tolod? napi szinten, vagy csak hobbiból?


2007 vége óta, de volt közte reeeeengeteg szünet, szerintem a ~3 évből volt 2,5 évnyi szünet
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Feb 7 2011 01:40pm
Quote (Klontar @ 7 Feb 2011 20:26)
2007 vége óta, de volt közte reeeeengeteg szünet, szerintem a ~3 évből volt 2,5 évnyi szünet


nem sieted el a dolgokat, annyi szent :D
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Feb 7 2011 03:20pm
:(
anyámat
:(
szerezhetem vissza a torsot
:(
Member
Posts: 10,655
Joined: Jan 18 2007
Gold: 6,205.82
Trader: Trusted
Feb 7 2011 03:33pm
Quote (Ghostmasterq @ 7 Feb 2011 22:20)
:(
anyámat
:(
szerezhetem vissza a torsot
:(


Hogy sikerült elhagyni? :D
15 perces sírok vannak... Ha véletlen meg is halsz, bárhova visszaérsz kb.
Jó szórakozást BA-hoz. :(
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Feb 7 2011 03:34pm
Quote (Sajage @ 7 Feb 2011 22:33)
Hogy sikerült elhagyni? :D
15 perces sírok vannak... Ha véletlen meg is halsz, bárhova visszaérsz kb.
Jó szórakozást BA-hoz. :(


elkezdtem ez a kurva matekot csinálni, és nem figyeltem rá kettőspont cé
Member
Posts: 10,655
Joined: Jan 18 2007
Gold: 6,205.82
Trader: Trusted
Feb 8 2011 10:05am
Még kéne egy onyx ring is, de legalább ez megvan! :D

Go Back To Magyar Topic List
Prev1394041424369Next
Add Reply New Topic New Poll