Quote (Klontar @ 7 Feb 2011 20:16)
2 rune med esett idáig, de nem hoztam alch rúnát
majd ha megyek bankolni akkor hialchozom őket
még a nyilakat is csak elvétve veszem fel, olyan szinten szenvedek a rangedeléstől

rune med.. de rég játszottam már, ezt is elfelejtettem
látom neked sem a mining a kedvenc skilled. na annál szarabb nincs..

mióta tolod? napi szinten, vagy csak hobbiból?